Vyhodnocení roku 2007

Mužstvo Klubu fotbalových internacionálů ČR se v roce 2007 zúčastnilo 30 fotbalových akcí včetně turnajů, které navštívilo 15.450 diváků (průměrná návštěva 644 diváků na zápas).

Celkové skóre 138:77.

Průměr gólů na 1 utkání je 7, internacionálové nastříleli za zápas průměrně 4,6 gólu. Celkem jich ve všech zápasech padlo 215.

V mužstvu se tento rok vystřídalo 44 bývalých vynikajících hráčů a reprezentantů.
Akce byly uspořádány: Praha, střední Čechy, severní Čechy, západní Čechy, jižní Čechy, východní Čechy, jižní Morava, severní Morava, Spolková republika Německo.

V roce 2007 se naše mužstvo zúčastnilo exhibičního utkání při příležitosti uspořádání prvního mistrovství ČR v kategorii nejmladší přípravky a podílelo se na uspořádání utkání mezi internacionály a mužstvem ligových trenérů, což se podařilo uskutečnit opět po 10-ti letech.

V průběhu roku 2007 bylo distribuováno po celé republice cca 7.000 plakátů a 10.000 pohlednic mužstva Klubu fotbalových internacionálů ČR s logy našich reklamních partnerů. Před některými utkáními byly uspořádány tiskové konference a utkání byla prezentována v médiích s pozitivním dopadem. Naše mužstvo hraje ve sportovním vybavení UMBRO.

4. 8. 2007   Sokol Dobšice   -   KFI ČR     6 : 4

Výborné utkání, ve kterém diváci aplaudovali celkem deseti gólům. Internacionálové se brzy dostali do vedení a krásnými kombinačními akcemi "rozehráli" domácí mužstvo hrající 1. B třídu. Neproměnili ovšem čtyři jasné gólové příležitosti a za velkého horka se ve druhém poločase projevila fyzická převaha domácích, kteří nakonec šestkrát překonali zraněného Zdeňka Hrušku v brance internacionálů. Před cca 800 diváky stříleli za internacionály: Kukleta 2, Berger a Kafka. Kukleta neproměnil pokutový kop za stavu 2:1 pro internacionály.

1. 9. 2007     FC Vysoká nad Labem – KFI ČR    3 : 7

První utkání na novém hřišti sehrálo domácí mužstvo proti fotbalovým internacionálům ČR. Za účasti představitelů hradeckého kraje a cca 800 spokojených diváků stříleli góly: Mičinec 3, Kubík, Kabyl, Černý a Ondra.

1. 9. 2007     1. FC Synot Staré Město – KFI ČR    1 : 4

Vynikající utkání před cca 1800 diváky sehráli internacionálové ve Starém Městě proti bývalým hráčům Synotu, jejichž věkový průměr byl o cca 15 let nižší. Krásné kombinační akce se střídaly na obou stranách a za internacionály stříleli góly: Miroslav Kadlec 2, Stanislav Dostál a Jiří Ondra. Za domácí vstřelil gól Jiří Kovalík - nejlepší ligový střelec 2003. Brankář internacionálů Pavel Steiner chytil Soldánovi pokutový kop.

2. 9. 2007     Čechie Zastávka u Brna – KFI ČR    7 : 7

Další mistrovské utkání sehráli internacionálové s domácím účastníkem 1. B třídy. Téměř se opakovala situace z Dobšic, kdy se ze začátku internacionálové dostali brzy do dvougólového vedení, ale potom začali "zahazovat" gólové příležitosti. Domácí agresivitou a fyzickou kondicí obrátili stav, ale v závěru internacionálové dokázali vyrovnat. Více jak 600 diváků vidělo čtrnáct krásných gólů. Za internacionály stříleli: Drulák 3, Kukleta 2, Veselý a Ondra.

9. 9. 2007     Slavoj Vyšehrad – KFI ČR    4 : 4

Silný výběr internacionálů přijel pogratulovat k oslavám 100 let od založení fotbalu na Vyšehradě. Internacionálové hráli svůj kombinační a bezkontaktní fotbal a brzy vedli rozdílem 3 gólů. V brance internacionálů byl ovšem Zdeněk Hruška, odchovanec Vyšehradu, a tak nakonec utkání skončilo ke všeobecné spokojenosti 4:4. První utkání v dresu Klubu fotbalových internacionálů ČR sehrál Pavel Kuka. Góly internacionálů stříleli: Ivan Hašek 3, Petr Vrabec 1. Utkání sledovalo cca 500 spokojených diváků.

15. 9. 2007     TJ DIOS Nýřany – KFI ČR    3 : 2

Druhá letošní porážka se zrodila v poslední minutě utkání, když domácí mužstvo dokázalo zúročit svoji fyzickou převahu. Průběh utkání byl pod kontrolou internacionálů, kteří v poločase vedli 0:2 góly Ondry a Příložného. do druhého poločasu domácí mužstvo (1. A třída), které si odložilo mistrovské utkání, vystřídalo 5 hráčů a v závěru se projevila jejich větší vůle po výsledku a fyzické nasazení. Zajímavé utkání sledovalo cca 700 spokojených diváků.

23. 9. 2007     Sokol Klecany – KFI ČR        1 : 2

Zcela opačný průběh než utkání utkání v Nýřanech. Domácí mužstvo hrající 1. B třídu vedlo až do 70. minuty 1:0 a svou agresivitou, rychlostí a snahou eliminovalo kombinace internacionálů. V závěru nejprve Čabala vyrovnal a cca 5 minut před koncem Bittengel rozhodl o vítězství. Domácím nepomohlo ani hokejové střídání a odložené mistrovské utkání. Sledovalo cca 450 diváků.

« zpět

Panely

panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.