Vyhodnocení roku 2007

Mužstvo Klubu fotbalových internacionálů ČR se v roce 2007 zúčastnilo 30 fotbalových akcí včetně turnajů, které navštívilo 15.450 diváků (průměrná návštěva 644 diváků na zápas).

Celkové skóre 138:77.

Průměr gólů na 1 utkání je 7, internacionálové nastříleli za zápas průměrně 4,6 gólu. Celkem jich ve všech zápasech padlo 215.

V mužstvu se tento rok vystřídalo 44 bývalých vynikajících hráčů a reprezentantů.
Akce byly uspořádány: Praha, střední Čechy, severní Čechy, západní Čechy, jižní Čechy, východní Čechy, jižní Morava, severní Morava, Spolková republika Německo.

V roce 2007 se naše mužstvo zúčastnilo exhibičního utkání při příležitosti uspořádání prvního mistrovství ČR v kategorii nejmladší přípravky a podílelo se na uspořádání utkání mezi internacionály a mužstvem ligových trenérů, což se podařilo uskutečnit opět po 10-ti letech.

V průběhu roku 2007 bylo distribuováno po celé republice cca 7.000 plakátů a 10.000 pohlednic mužstva Klubu fotbalových internacionálů ČR s logy našich reklamních partnerů. Před některými utkáními byly uspořádány tiskové konference a utkání byla prezentována v médiích s pozitivním dopadem. Naše mužstvo hraje ve sportovním vybavení UMBRO.

Nejužitečnější hráči 2007

22   Ondra Jiří             
21   Samek Václav       
20   Veselý František    
20   Mlejnek Miroslav    
20   Prokeš Zdeněk      
19   Bažant Aleš           
16   Mičinec Tibor          
16   Steiner Pavel          
16   Kabyl Jiří                
15   Štambacher František   
15   Příložný Miroslav         
11   Berger Jan           
10   Rada Petr            
7     Čabala Ivan       
7     Nesvačil Josef       
6     Drulák Radek       
6     Němec Jiří           
6     Hruška Zdeněk       
4     Bittengel Günter       
4     Kukleta Roman       
4     Kafka Róbert       
3     Vrabec Petr           
3     Sloup Jiří           
2     Kadlec Miroslav       
2     Dostál Stanislav        
2     Siegl Horst           
2     Urban Zdeněk       
2     Bečka Zdeněk       
2     Čaloun Josef       
2     Jurkanin Josef            
2     Stratil Pavel       
2     Čáp Zdeněk       
1     Hašek Ivan           
1     Chovanec Jozef       
1     Knoflíček Ivo       
1     Kubík Luboš       
1     Knebort František   
1     Kuka Pavel           
1     Černý Pavel       
1     Hruška Vladimír      
1     Medynský Pavel       
1     Lubas Ivo           
1     Vonášek Roman       
1     Vrabec Oldřich

Střelci 2007

20    Mičinec Tibor        
20    Příložný Miroslav        
17    Kabyl Jiří            
11    Drulák Radek       
10    Ondra Jiří           
9      Kukleta Roman       
5      Berger Jan           
5      Veselý František      
5      Kafka Róbert       
5      Čabala Ivan       
3      Hašek Ivan           
3      Siegl Horst           
3      Němec Jiří           
2      Bittengel Günter       
2      Kadlec Miroslav       
2      Nesvačil Josef       
2      Mlejnek Miroslav        
2      Hruška Vladimír       
2      Čáp Zdeněk       
2      Stratil Pavel       
1      Vrabec Petr           
1      Kubík Luboš       
1      Černý Pavel       
1      Dostál Stanislav       
1      Štambacher František   
1      Rada Petr           
1      Vonášek Roman       
1      Vrabec Oldřich       

Podrobné výsledky jednotlivých utkání

4. 8. 2007   Sokol Dobšice   -   KFI ČR     6 : 4

Výborné utkání, ve kterém diváci aplaudovali celkem deseti gólům. Internacionálové se brzy dostali do vedení a krásnými kombinačními akcemi "rozehráli" domácí mužstvo hrající 1. B třídu. Neproměnili ovšem čtyři jasné gólové příležitosti a za velkého horka se ve druhém poločase projevila fyzická převaha domácích, kteří nakonec šestkrát překonali zraněného Zdeňka Hrušku v brance internacionálů. Před cca 800 diváky stříleli za internacionály: Kukleta 2, Berger a Kafka. Kukleta neproměnil pokutový kop za stavu 2:1 pro internacionály.


1. 9. 2007     FC Vysoká nad Labem – KFI ČR    3 : 7

První utkání na novém hřišti sehrálo domácí mužstvo proti fotbalovým internacionálům ČR. Za účasti představitelů hradeckého kraje a cca 800 spokojených diváků stříleli góly: Mičinec 3, Kubík, Kabyl, Černý a Ondra.


1. 9. 2007     1. FC Synot Staré Město – KFI ČR    1 : 4

Vynikající utkání před cca 1800 diváky sehráli internacionálové ve Starém Městě proti bývalým hráčům Synotu, jejichž věkový průměr byl o cca 15 let nižší. Krásné kombinační akce se střídaly na obou stranách a za internacionály stříleli góly: Miroslav Kadlec 2, Stanislav Dostál a Jiří Ondra. Za domácí vstřelil gól Jiří Kovalík - nejlepší ligový střelec 2003. Brankář internacionálů Pavel Steiner chytil Soldánovi pokutový kop.


2. 9. 2007     Čechie Zastávka u Brna – KFI ČR    7 : 7

Další mistrovské utkání sehráli internacionálové s domácím účastníkem 1. B třídy. Téměř se opakovala situace z Dobšic, kdy se ze začátku internacionálové dostali brzy do dvougólového vedení, ale potom začali "zahazovat" gólové příležitosti. Domácí agresivitou a fyzickou kondicí obrátili stav, ale v závěru internacionálové dokázali vyrovnat. Více jak 600 diváků vidělo čtrnáct krásných gólů. Za internacionály stříleli: Drulák 3, Kukleta 2, Veselý a Ondra.


9. 9. 2007     Slavoj Vyšehrad – KFI ČR    4 : 4

Silný výběr internacionálů přijel pogratulovat k oslavám 100 let od založení fotbalu na Vyšehradě. Internacionálové hráli svůj kombinační a bezkontaktní fotbal a brzy vedli rozdílem 3 gólů. V brance internacionálů byl ovšem Zdeněk Hruška, odchovanec Vyšehradu, a tak nakonec utkání skončilo ke všeobecné spokojenosti 4:4. První utkání v dresu Klubu fotbalových internacionálů ČR sehrál Pavel Kuka. Góly internacionálů stříleli: Ivan Hašek 3, Petr Vrabec 1. Utkání sledovalo cca 500 spokojených diváků.


15. 9. 2007     TJ DIOS Nýřany – KFI ČR    3 : 2

Druhá letošní porážka se zrodila v poslední minutě utkání, když domácí mužstvo dokázalo zúročit svoji fyzickou převahu. Průběh utkání byl pod kontrolou internacionálů, kteří v poločase vedli 0:2 góly Ondry a Příložného. do druhého poločasu domácí mužstvo (1. A třída), které si odložilo mistrovské utkání, vystřídalo 5 hráčů a v závěru se projevila jejich větší vůle po výsledku a fyzické nasazení. Zajímavé utkání sledovalo cca 700 spokojených diváků.


23. 9. 2007     Sokol Klecany – KFI ČR        1 : 2

Zcela opačný průběh než utkání utkání v Nýřanech. Domácí mužstvo hrající 1. B třídu vedlo až do 70. minuty 1:0 a svou agresivitou, rychlostí a snahou eliminovalo kombinace internacionálů. V závěru nejprve Čabala vyrovnal a cca 5 minut před koncem Bittengel rozhodl o vítězství. Domácím nepomohlo ani hokejové střídání a odložené mistrovské utkání. Sledovalo cca 450 diváků.« zpět

Panely

panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.