Vyhodnocení roku 2005

V roce 2005 sehrálo mužstvo Klubu fotbalových internacionálů ČR celkem 35 utkání s brankovým poměrem  209 : 66.  Bilance těchto utkání je následující: 33 výher, 1x  nerozhodně (Otnice u Brna  4:4) a jedna porážka v Teplicích 2:3.  

Průměr gólů na utkání:     7,85
Průměr vstřelených gólů:    6

Celkový počet diváků na utkáních:  27 700
Nejvyšší návštěvy v Teplicích a Holešově: vždy přes 2000
Průměr diváků na utkání cca 800

Podle územního rozložení byla sehrána utkání takto:

    8 x  na jižní Moravě
    8 x  ve středních Čechách
    6 x  v severních Čechách
    5 x  ve východních Čechách
    5 x  na severní Moravě
    3 x  v západních Čechách
    1 x  v Praze

Během roku se v mužstvu vystřídalo celkem 57 bývalých vynikajících representantů našeho fotbalu. Nejvíce startů měli:  Prokeš 26, Ondra 24, František Veselý, Zdeněk Hruška a Štambacher po 22. Nejlepší střelci: Fiala 24, Drulák 23, Čabala 22, Kabyl 17, Mičinec 16, Ondra 15 gólů. Drulák a Fiala mají průměr vstřelených branek na utkání vyšší než 2 góly.

V průběhu roku 2005 bylo vydáno a distribuováno po celé republice cca 5000 plakátů a 10000 pohlednic mužstva Klubu fotbalových internacionálů ČR s logy našich reklamních partnerů. Před některými utkáními byly uspořádány tiskové konference a utkání byla prezentována v médiích s pozitivním dopadem. Naše mužstvo hraje ve sportovním vybavení UMBRO od společnosti UNISPORT.

Zajímavostí bylo sledovat fotbalové internacionály ihned po finále mistrovství republiky v kategorii nejmladší přípravky, které uspořádala naše partnerská agentura SK TRANS v Libiši u Neratovic. Diváci tak mohli vidět nejmladší adepty fotbalu a potom ty nejstarší, kteří své mistrovství dříve předváděli po celém světě.

Podrobné výsledky jednotlivých utkání v roce 2005:
 
Turnaj v Dobrušce
Dne 21.5. se fotbaloví internacionálové zúčastnili benefičního turnaje ve prospěch Nadace východočeské onkologie, který se hrál v Dobrušce. V prvém utkání porazili internacionálové výběr Dobrušky 5 : 1 , když góly stříleli : Bažant, Fiala, Dobiaš, Samek a Ondra. Ve druhém utkání se střetli s SK Hradec Králové a vyhráli 3 : 1.  Štambacher vstřelil dva góly a jeden byl vlastní po chybě brankáře Luďka Jelínka. Za pěkného počasí sledovalo turnaj cca 1000 diváků. Pro internacionály výsledky znamenaly první místo v turnaji.
 
Výběr Litoměřic   -   internacionálové ČR      3 : 6
Za velikého vedra před cca 800 diváků stříleli góly :  Fiala a Knebort po 2, Bittengel a Berger. Za domácí  Příložný 2 a Bobek , který slavil 50 narozeniny. Diváci viděli krásné góly a celou řadu pěkných akcí na obou stranách.
 
FC TVD  Slavičín  -   internacionálové ČR      2 : 5
Domácí slavili 70 let trvání klubu a na čestný výkop si pozvali fotbalovou legendu Josefa Masopusta. Domácí výběr tvořili bývalí hráči, kteří ve své době hráli  I. dorosteneckou ligu a dokonce v utkání vedli 1 : 0.  Potom se internacionálové rozehráli  a pogratulovali jim góly :
Drulák 3, Čabala  a Jakubec.  Navzdory velice horkému dni přišlo cca 900 spokojených diváků.
 
Jakubčovice fotbal  s.r.o.   -   internacionálové ČR     1 : 5
Internacionálové přijeli pogratulovat domácím k postupu do  MSFL, kde se utkali s výběrem bývalých hráčů. Hrálo se v krásném areálu a k vidění byly nádherné akce a góly . Za domácí skóroval Alois Grussmann , za internacionály  Drulák 4 a Kafka. Utkání sledovalo cca 800 spokojených diváků.
 
AC ROSE Kadaň   -   internacionálové ČR    2 : 5
Utkání v Kadani se stalo soubojem mezi vynikajícím brankářem domácích a internacionály. Domácí brankář dlouho odolával střelám ze všech úhlů a poločasové skore bylo 1 : 1. V závěru utkání už našli střelci správný recept a góly stříleli : Mičinec 3, Ondra a Knoflíček. Pro Knoflíčka to byl dle jeho slov premiérový gól hlavou v celé kariéře.
 
FK Pálava Bavory   -   internacionálové ČR   3 : 5
Výborně připravená akce byla trochu pokažena prudkým deštěm , který však neubral na kvalitě hřiště ani hry. Za domácí nastoupil hrající trenér R. Kukleta , který také dokázal skórovat. Za internacionály stříleli : Příložný 4 a Veselý. Utkání sledovalo cca 1000 nadšených diváků.

Nejužitečnější hráči v roce 2005

Střelci roku 2005« zpět

Panely

panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.