Výsledky 2020

 

19.9.2020  TJ Sokol Soběkury – KFI ČR  0 : 12

Sobekury-web

V rámci pouťových slavností v obci bylo sehráno utkání domácího výběru s fotbalovými internacionály. V obci, kde na fotbal chodí    20 -30 diváků, jich přišlo dle pořadatelů více jak 300 a viděli tucet krásných gólů. Domácí fanynky v dresech mohutně podporovaly své hráče, ale jim se nepodařilo proměnit ani ty nejvyloženější šance. Internacionálové převáděli svůj technický fotbal a diváci po krásných akcích viděli góly: Kincl a Kabyl po 4, Fořt 3 a Ondra 1. Po utkání obětaví pořadatelé připravili opékané uzené a pivko, hráči podepisovali plakáty a debatovali s diváky.  Pořadatelům se akce velice vydařila.

12.9.2020 TJ Baník Osek – KFI ČR  1 : 7

Osek-web_2

Vyvrcholením oslav 100 let fotbalu v Oseku bylo utkání výběru domácích hráčů s mužstvem Klubu fotbalových internacionálů ČR. Hrálo se za pěkného počasí, na krásném trávníku před více jak 750 spokojených diváků, kteří měli možnost ocenit potleskem hráče obou mužstev. Domácí se snažili střídáním, pohybem a důrazem narušovat kombinační akce internacionálů, kteří ovšem měli ve svém středu dva ostrostřelce: Kuchař 4 a Kabyl 3 góly. Poštulka pochytal několik slibných šancí domácích a posledních 15 minut jsme dohrávali bez zraněného Jirky Sabou. Domácím se oslavy vydařily, hráči po utkání při gulášku a pivku podepisovali plakáty, debatovali s diváky a odjížděli jsme za zvukové zkoušky kapely Malé Divy….

 5.9.2020  FK Nový Hradec Králové – KFI ČR  0 : 2

Novy-hk-web

Domácí slavili 100 let klubu a kromě pozorných pořadatelů, kteří nám připravili na uvítanou pěkný raut, nás přivítaly i černé mraky na obloze. Při nástupu hráčů začal prudký déšť, který trval cca 15 minut, takže senátor Červíček neměl možnost provést čestný výkop. Vynikající hrací plocha deštěm nijak neutrpěla a obě mužstva předváděla pěkný fotbal a internacionálové si vytvářeli celou řadu gólových šancí, ale domácí brankář Vašata jich hodně pochytal. Před cca 500 spokojenými diváky stříleli góly Kuchař a Sedláček. Po utkání se hráči fotili s diváky, debatovali s nimi a při pohoštění pod stanem podepisovali plakáty. Když jsme odjížděli z vydařené akce, tak zase začalo silně pršet…

29.8.2020  Fotbal Jevišovice – KFI ČR  2 : 7

Jevisovice-web

Za příjemného počasí probíhaly oslavy 80 let fotbalu ve městě a také Pivní slavnosti. Před cca 350 diváky se představili internacionálové v silné sestavě a soupeřem jim byl výběr města. I když se hrálo s obou stran s velkým nasazením, tak hráči hráli ohleduplně a nadšení diváci mohli vidět krásné akce od obou mužstev a celkem 9 pěkných gólů. Za internacionály stříleli: Koloušek 3, Sabou 2, Hromádko a Kordule po 1. Po utkání internacionálové při klobáskách a gulášku podepisovali plakáty a pohlednice, pan starosta naléval vínovici a obětaví pořadatelé nosili pivo. Debatovalo se s diváky, a když nastal náš čas, tak jsme se „ploužili“ přes parket k autům za hudby skupiny “Šneci“. Opravdu vydařené oslavy….

15.8.2020  FK Dobříč 1940 – KFI ČR  3 : 7

Dobric-web

Po pátečních lijácích a záplavách bylo v sobotu krásně a domácí slavili 80. let založení fotbalu v obci. Oslava se jim vydařila, cca 250 diváků bylo spokojeno s výkony obou mužstev. Domácí se brzy ujali vedení 1:0 a teprve potom začali internacionálové předvádět svou kombinační hru na jeden dotek a po delší době se střelecky zapsal hattrickem Hromádko. Domácí hráli běhavý a důrazný fotbal a dobře zakončovali své akce a tak diváci viděli celkem 10 krásných gólů. Za internacionály stříleli: Hromádko 3, Kabyl a Kincl po 2. Po zápase při pivku u udírny se hráči fotili se spokojenými diváky a podepisovali jim plakáty a pohlednice

8.8.2020 TJ Sokol Dolní Žandov – KFI ČR 2 : 4

D-zandov-web

Domácí slavili historické výročí 30. let od postupu do 1. B třídy a internacionálové jim přijeli pogratulovat na jejich překrásný „pažit“. Utkání mělo výbornou úroveň, internacionálové brzy „rozchytali“ domácího brankáře a jejich neproměněné šance potrestali z ojedinělé akce domácí. Potom internacionálové zpřesnili hru i koncovku a v poločase to bylo 1:2. Bylo velké vedro, domácí mysleli, že střídáním a agresivitou změní průběh hry, ale internacionálové předváděli pěknou kombinační hru s dobrým zakončením. Před cca 400 spokojenými diváky stříleli: Fořt a Kuchař po 2 gólech. Po utkání hráči podepisovali plakáty, ti co mohli, popíjeli pivko a konzumovali steaky. Oslava se domácím vydařila a odjížděli jsme za zvukové zkoušky kapely……

2.8.2020  TJ Jiskra Třemešné – KFI ČR  2 : 9

Tremesne-web

V rámci pouťových slavností a otevření nové hrací plochy nastoupili domácí proti fotbalovým internacionálům ČR. Vzhledem k tomu, že celé odpoledne a i v začátku utkání silně pršelo, přišlo jen cca 100 diváků, kteří již v první minutě slavili gól domácích. Internacionálové se postupně rozehrávali a rozcvičili i domácího brankáře, který pochytal celou řadu jejich střel, ale všemu zabránit nešlo. Po pěkných akcích stříleli góly: Kabyl 4, Kuchař a Sabou po 2 a Bažant. Po utkání hráči poseděli u pivka a klobásy a podepisovali pohlednice mužstva.

So.1.8.2020  TJ Sokol Postupice – KFI ČR 3 : 3

Postupice-web

Vyvrcholením oslav 100. let klubu bylo utkání proti internacionálům ČR. Hrálo se za velkého vedra a mladší domácí mužstvo se pohybem a důrazem snažilo eliminovat technické přednosti internacionálů v čele s Tondou Panenkou. Internacionálové dobře kombinovali, ale byli málo důrazní v zakončení a dávali vyniknout domácímu brankáři. Přesto vedli 2:0 až do poslední minuty poločasu, kdy domácí snížili. Internacionálové poté vedli 3:1, ale domácí hráči hráli s velkým nasazením a v poslední minutě k velké radosti cca 350 spokojených diváků vyrovnali. Góly stříleli: Hromádko, Mácha a Mičinec.  Po utkání bylo posezení s občerstvením v klubovně a hráči podepisovali plakáty a pohlednice.

 

So 18.7.2020  TJ Baník Habartov – KFI ČR  2 : 3

Habartov-web

Za krásného letního počasí na výborně připraveném hřišti nastoupili internacionálové proti domácím hráčům nad 35 let v rámci oslav 70 let klubu. Utkání přihlíželo cca 400 spokojených diváků, kteří v začátku utkání viděli cca 4 neproměněné šance internacionálů a domácí se ujali vedení 1:0. Potom výstavní ránou vyrovnal Kuchař a internacionálové si nadále drželi míč i iniciativu, ale domácí ukazovali, svou rychlost i schopnost zakončovat své akce. Góly stříleli: Kuchař 2 a Kordule po nezištné přihrávce od Novotného. Po utkání bylo posezení s pivkem a klobáskou a hráči podepisovali plakáty. Pořadatelům se oslavy vydařily.

 

So 11.7.2020  TJ Sokol Kojice – KFI ČR  0 : 1

Kojice-web

Vyvrcholením oslav 100 let fotbalu v obci bylo utkání domácího mužstva s fotbalovými internacionály. Bylo po dešti, hřiště bylo pěkně zastřiženo a domácí mladí hráči se snažili svým pohybem a aktivitou eliminovat kombinační akce internacionálů, pro které toto utkání byl takový malý „mistrák“, protože neměli klid a čas na zakončení akcí. Jediný gól vstřelil z penalty Ondra. Přesto bylo cca 250 diváků spokojeno s výkony obou mužstev a internacionálové vyhráli díky své zkušenosti (věk. průměr 53 let). Oslavy se pořadatelům vydařily, po utkání internacionálové podepisovali plakáty a při tom ochutnali výborné uzené opečené na rožni.

 

So 27.6.2020 TJ Sokol Dolní Hbity – KFI ČR  0 : 4

Dolni-hbity-2020

Oslava 50. let otevření hřiště v obci se vydařila. Bylo krásné letní počasí, návštěva více jak 500 spokojených diváků, kteří viděli čtyři krásné góly a celou řadu pěkných fotbalových akcí. Domácí se snažili střídáním cca 20 hráčů a neustálým napadáním hráče s míčem otupit přesnou kombinaci internacionálů. Góly stříleli: Hromádko, Kincl, Sabou a Kuchař. Po utkání při příjemném občerstvení se hráči fotili a debatovali s diváky a podepisovali…..

Výsledky 2019

 

28.10.2019  1 FK Družstevník Nikolčice – KFI ČR  2 : 3

Nikolcice-web_2

Za příjemného podzimního slunečného dne se před cca 250 spokojenými diváky hrálo utkání výběru Nikolčic s mužstvem Klubu fotbalových internacionálů ČR. V prvním poločase domácí brankář chytil čtyři vyložené góly, potom konečně internacionálové našli cestu do branky a vedli 2:0. Ve druhém poločase už hráli většinou mladší domácí a hra se postupně vyrovnala. Divákům se utkání líbilo- viděli pět krásných gólů: Kincl 2 a Kafka za internacionály. Po utkání bylo příjemné posezení v klubovně s uzeným z udírny, moravskými koláčky a růžovým pozdním sběrem…. Obětavým pořadatelům se akce vydařila.

 

12.10.2019  FK Neratovice-Byškovice – KFI ČR  2 : 2  (penalty 3 : 5)

Neratovice-web

Oslavy 100 let fotbalu v Neratovicích se velmi vydařily. Bylo krásné počasí, přišlo více jak 800 spokojených diváků a cca 20 bývalých domácích hráčů nastoupilo proti mužstvu Klubu fotbalových internacionálů ČR. Hrál se oboustranně fotbal bez faulů a zajímavé situace se střídaly před oběma brankami. Góly stříleli: Štambacher vlastní a Gabčo, za internacionály Bittengel, který nastoupil po delší době a vlastní. Celá akce byla velmi dobře připravena a internacionálové po utkání ve VIP prostorech debatovali s fanoušky, fotili se a podepisovali plakáty.

 

21.9.2019  Sokol Hvožďany – KFI ČR  1 : 1

Hvozdany-web 

Domácí slavili 50. let založení fotbalu v obci utkáním s mužstvem Klubu fotbalových internacionálů ČR a oslava se jim vydařila. Domácí mladí hráči svým pohybem vytvářeli tlak na internacionály, kteří se snažili kombinační hrou eliminovat rychlost soupeře, a po gólu Fořta skončil poločas 0:1. Ve druhém poločase se zranili Vágner a Kordule (oba svalová zranění)a domácí utkání i výsledek vyrovnali. Hrálo se oboustranně korektně a cca 250 diváků bylo se hrou obou mužstev spokojeno. Po utkání při občerstvení hráči podepisovali plakáty a pohlednice a debatovali s diváky.

 

14.9.2019  SK Dubí – KFI ČR  1 : 8

Dubi-web

Za příjemného počasí se hrálo exhibiční utkání v Dubí u Teplic. Po delší době nastoupil v našem mužstvu Bičovský a poprvé Sňozík a tak spolu s  Ondrou, Kuchařem, Mičincem, Mlejnkem a Vašíčkem vytvořili kolonii bývalých Klokanů. Mužstvo dobře kombinovalo a dokázalo i střílet góly: Sabou 3, Doležal a Kabyl po 2, Hromádko 1. Cca 300 spokojených diváků a obětaví pořadatelé tak mohli zatleskat celkem 9 gólům. Škoda jen nevyhovění soupeře SK Dubí s přeložením termínu …..  Po utkání hráči při občerstvení podepisovali plakáty a pohlednice.

 

31.8.2019  SK Nemošice – KFI ČR  2 : 9

Nemosice-web

Domácí stará garda byla soupeřem internacionálů ČR v rámci oslav 700 let obce a 100 let fotbalu. Hrálo se za velkého vedra, v dresu KFI ČR nastoupili po delší době Luboš Kubík a Pavel Krmaš a hned přispěli k výborné hře internacionálů, kteří dobře kombinovali, ale také „zahazovali“ gólové šance. Góly stříleli: Hromádko a Kuchař po 2, Sabou, Fiala, Krmaš a Kubík po 1. Jeden gól byl vlastní. Celou podařenou odpolední akci navštívilo cca 750 spokojených diváků. Po utkání při občerstvení podepisovali internacinálové plakáty.

 

23.8.2019  MFK Kravaře – KFI ČR  1 : 8

Kravare-web

V rámci „Kravařského Odpustu“, což je velká kulturní a společenská akce v celé oblasti, bylo i utkání bývalých hráčů MFK proti fotbalovým internacionálům ČR. Hrálo se za příjemného podvečerního počasí, na krásném trávníku a cca 500 nadšených diváků mohlo zatleskat celkem  9 - ti gólům. Po delší době nastoupili Panenka a Grussmann a poprvé v dresu KFI ČR Zdeněk Pospěch. Góly stříleli: Kuchař, Mičinec a Pospěch po 2, Hromádko a Fiala po 1. Po utkání se opékalo maso, debatovalo s diváky a hráči podepisovali plakáty. Pořadatelům se  akce velice podařila.

 

17.8.2019 TJ Sokol Pačejov – KFI ČR  1 : 6

Pacejov-web

Bývalí hráči Pačejova byli soupeřem internacionálů v utkání, kterým vyvrcholily oslavy 80 let fotbalu v obci. Bylo příjemné počasí a více jak 300 diváků očekávalo od internacionálů pěkný fotbal. Ani domácí hráči zpočátku nezklamali jejich očekávání a dokonce dokázali vyrovnat na 1:1. Postupně domácím docházely síly, internacionálové začali proměňovat své šance a po krásných akcích stříleli góly: Kuchař 3, Vágner 2 a Ondra z přímého kopu 1. Utkání „řídil“ bývalý rozhodčí FIFA Pavlín Jirků, ale ani jeho „komické vložky“ neměly na výkon internacionálů negativní vliv. Obecenstvo se dobře bavilo a po utkání při občerstvení podepisovali internacionálové plakáty.

 

10.8.2019  TJ Nové Hrady – KFI ČR  0 : 10

Nove-hrady-web

Vyvrcholením oslav 70 let fotbalu v Nových Hradech bylo utkání bývalých hráčů s internacionály ČR. Před utkáním lehce sprchlo, míč krásně klouzal po trávníku a pro cca 300 nadšených diváků začali internacionálové předvádět své fotbalové umění, zakončované i krásnými góly. V poločase střídali Mičinec a Samek. Hrálo se oboustranně ohleduplně a utkání pouze "narušil" nahý fanoušek domácích… Góly stříleli: Kabyl, Vyskočil a Sabou po 2, Ondra, Kuchař, Hromádko a Vácha po 1. Po utkání byl tradiční gulášek, pivko, focení a debaty s diváky a podepisování plakátů za začínající hudební produkce… Obětavým domácím pořadatelům se akce vydařila.

 

 

3.8.2019  1. FC Spořice – KFI ČR  1 : 9

Sporice-web

V rámci Obecních slavností ve Spořicích bylo i utkání bývalých domácích hráčů s internacionály. Hrálo se na vynikajícím trávníku, pan starosta obce uváděl v rozhlase hráče, a potom již internacionálové předváděli svou kombinační hru zakončovanou přesnými střelami. Domácí hráči prokázali dobrou výkonnost a tak se střídaly akce před oběma brankami. Teplická enkláva opět nezklamala a tak cca 250 aplaudujících diváků vidělo celkem 10 gólů: Hromádko 3, Kuchař a Doležal po 2, Verbíř a Jiráň po 1. Po utkání v klubovně při gulášku a pivku internacionálové podepisovali zájemcům plakáty.

 

  

27.7.2019  Slavoj Husinec – KFI ČR  2 : 7

Husinec-2  

Součástí oslav 100 let fotbalu v Husinci bylo utkání domácích hráčů nad 35 let s mužstvem KFI ČR. Před utkáním pršelo, a tak se hrálo na krásném měkkém a rychlém hřišti, což internacionálům vyhovovalo a před cca 300 spokojenými diváky předváděli pěkné kombinační akce zakončené gólovými střelami. Přesto celou řadu slibných akcí překombinovali a dávali tak šanci domácím, kteří prokázali dobrou výkonnost. Góly stříleli: Kuchař 3, Ondra, Sabou, Ulich a Kabyl po 1. Po utkání při pivku a výborné pečené krkovičce hráči podepisovali plakáty a místní DJ začal svou hudební produkci... Pořadatelům se akce velice vydařila.

 

 

20.7.2019  Sokol Čížová –  KFI ČR 3:2, penalty 3:4

Cizova-web 

Za velikého vedra, na nepříliš kvalitním hřišti probíhaly oslavy 100 let Sokola, v jejichž rámci se utkali bývalí hráči Čížové s mužstvem KFI ČR. Hrálo se oboustranně ohleduplně a domácí s několika bývalými ligovými hráči v sestavě projevili velkou snahu v tomto utkání uspět. V normální hrací době utkání skončilo 3:2, i když třetí gól byl z 2 m ofsajdu, Na penalty vyhráli hosté 3:4. Góly před cca 150 diváky stříleli: Vašíček a Sabou. Penalty: Ondra, Sabou, Kuchař, Kuchař ml. Po utkání hráči KFI ČR podepisovali plakáty a poseděli s domácími hráči při rautu ve stanu.

 

13.7.2019  TJ Sokol Nedakonice – KFI ČR  3 : 6

Nedakonice-web

Oslavy 100 let TJ v Nedakonicích vyvrcholily utkáním bývalých hráčů Sokola s internacionály ČR. Hrálo se na nádherném pažitu zkropeném deštíkem a internacionálové od začátku předváděli divákům své kombinační kousky a dokázali je zakončovat i krásnými góly. Před cca 300 nadšenými diváky stříleli: Dostálek a Kuchař po 2, Hromádko a Kincl po 1. Poprvé se v dresu KFI ČR představil Libor Sedláček. Byla to velice vydařená oslava, pohostinní pořadatelé připravili výborné pohoštění a internacionálové podepisovali plakáty, debatovali a fotili se s diváky a někteří říkali: “tady jsme měli zůstat přes noc“…

 

7.7.2019  Sokol Měčín – KFI ČR  0 : 6

Mecin-web

Oslavy 100 let fotbalu v Měčíně vyvrcholily utkáním domácího A mužstva proti fotbalovým internacionálům ČR. Těsně před utkáním pršelo a tak se na krásné hrací ploše po dešti, hrál také pěkný fotbal. Internacionálové v silné sestavě i reprezentačním koučem Šilhavým, již ve třetí minutě vedli gólem Fořta, potom dvakrát z velkého vápna skóroval Vašíček a internacionálové kombinovali, drželi míč a nepouštěli domácí do tlaku. Další góly před cca 200 spokojenými diváky stříleli: Kuchař, Sabou a Kordule. Po utkání při občerstvení v klubovně hráči podepisovali plakáty.

6.7.2019  AFK Bratčice – KFI ČR 1 : 5

Bratcice-web

Za velikého vedra, před návštěvou cca 300 spokojených diváků odehráli internacionálové kvalitní utkání proti snaživému soupeři. Hrálo se oboustranně bez faulů a diváci viděli šest krásných gólů ze hry a dalších sedm z penalt po utkání. Celá akce při příležitosti 50 let obnovení činnosti AFK se velice vydařila a obětaví pořadatelé připravili internacionálům příjemný pobyt. Po krásných akcích stříleli góly: Kuchař st. a Hromádko po 2 a Mlejnek 1. Penalty proměnili: Kuchař st., Kuchař ml., Papoušek a Kordule. Při občerstvení po utkání hráči podepisovali plakáty, fotili selfie a debatovali s diváky.

 

30.6.2019  TJ Krásný Dvůr – KFI ČR  1 : 6

Krasny-dvur-web

Oslavy 70 let klubu a zároveň i předsedy klubu proběhly v příjemné přátelské atmosféře. Bylo sice veliké vedro, ale přesto se hrál pěkný fotbal s celou řadou gólových šancí na obou stranách. Internacionálové prokázali větší přehled při zakončování akcí a mužstvu, které hraje 1. B třídu vstřelili góly: Kuchař st. 3, Doležal 2 a Hromádko 1. Cca 200 spokojených diváků včetně paní starostky vidělo celkem 7 gólů ze hry a dalších 8 při penaltách. Po utkání při občerstvení hráči podepisovali plakáty a fotografovali se s diváky.

 

29.6.2019  FK Týnec nad Labem – KFI ČR  3:2

Tynec-web 

Oslavy 100 let fotbalu v Týnci domácí pojali ve stylu: “vyhrát za každou cenu“! Ze strany domácích se nehrálo žádné přátelské utkání, ale agresivní souboje o každý míč i s podporou rozhodčích a výsledkem jsou čtyři zranění internacionálové. 71 - letý Václav Samek musel nadskakovat skluzům…. Góly před neobjektivním publikem vstřelil Tomáš Kuchař ml.

 

23.6.2019  SK Zvole – KFI ČR  2 : 6

Zvole-web

SK Zvole slavilo 85. výročí klubu a před cca 500 zvědavými diváky nastoupilo domácí mužstvo „posílené“ několika bývalými hráči proti mužstvu KFI ČR. Internacionálové prokázali své technické kvality a po krásných kombinačních akcích, kterým spokojení diváci s chutí zatleskali, stříleli góly: Hromádko 2, Mucha, Kuchař, Mičinec a Sabou. Mnoho gólových šancí ještě pochytal ve druhé půli domácí brankář. Penalty vyhráli internacionálové 2:4 (Mičinec, Fiala, Kuchař a Macho). Hrálo se na výborném hřišti, skvělí pořadatelé připravili pohoštění na vysoké úrovni a tak internacuinálové s chutí debatovali s diváky a podepisovali plakáty. Byla to velice zdařilá akce a internacionálové jistě rádi znovu přijedou, budou-li pozváni.

 

22.6.2019  SK Blaník Načeradec – KFI ČR  1 : 5

Naceradec-web 

Starostka městyse Načeradec nás přivítala na oslavách 100 let fotbalu SK Blaník a potom již nastoupilo domácí mužstvo proti Klubu fotbalových internacionálů ČR. Mladí domácí hráči se snažili pohybem a důrazem brzdit akce internacionálů, kteří ovšem dokázali zakončovat své akce přesnými střelami. Před cca 450 spokojenými diváky stříleli: Ondra, Kabyl, Kuchař, Hromádko a Vyskočil. Po utkání při gulášku a pivku hráči podepisovali plakáty a vše se připravovalo na večerní taneční zábavu…

 

16.6.2019  TJ Malše Roudné – KFI ČR  1 : 2

Roudne-web

V Roudné se konalo Sportovně – kulturní odpoledne a jeho součástí bylo i utkání domácích hráčů, kteří v ročníku 2009 - 2010 hráli divizi, proti fotbalovým internacionálům ČR. Hrálo se na výborném hřišti v krásném areálu EON stadionu a bylo vidět, že ani jedno mužstvo nechce prohrát. Pěkné kombinační akce se střídaly na obou stranách, ale u věkově mnohem starších internacionálů se projevily jejich technické přednosti a tím také vedení 0:2, a to ještě nejméně tři vyložené šance neproměnili. Domácí prokázali také svou fotbalovost a snížili na konečných 1 : 2. Góly stříleli před cca 300 diváky: Hromádko a Mácha. Po utkání byl pěkný raut a hráči podepisovali plakáty a poslouchali začínající vystoupení skupiny Melodikum….

 

15.6.2019  FK Trafo Hadačka – KFI ČR  2 : 12

Hadacka-web

Oslavy 20 let FK v Hadačce vyvrcholily utkáním domácího mužstva s fotbalovými internacionály. Hrálo se za velikého vedra, domácí postavili každý poločas jiné mužstvo, ale internacionálům nevadilo ani poněkud tvrdší hřiště a pogratulovali domácím celým tuctem gólů. Nejvíce se dařilo Vyskočilovi, který dal 5 gólů, Sabou stihl hattrick za druhou půli a dále stříleli: Hromádko 2, Kuchař a Vágner 1. Utkání sledovalo cca 150 spokojených diváků a po utkání obětaví pořadatelé pohostili internacionály pečeným masem a klobásami.

 

9.6.2019   TJ Slavoj Stod – KFI ČR  4 : 8

Stod-web

Oslavy 100 let sportu ve Stodu probíhaly již od pátku a v neděli odpoledne vše vyvrcholilo utkáním domácího výběru s mužstvem Klubu fotbalových internacionálů ČR. Domácí hráči ukázali svou kvalitu a poločas byl 2:4 a brankové situace se střídaly na obou stranách. Cca 300 spokojených diváků vidělo nakonec 12 krásných gólů. Mimořádnou střeleckou explozi předvedl Tomáš Kuchař který vstřelil  4 góly, ostatní přidali: Sabou, Mičinec, Purkart a Hromádko po 1. Po vydařené akci obětaví domácí pořadatelé připravili  pohoštění, při kterém hráči podepisovali plakáty, debatovali s diváky a s hráči soupeře.

 

8.6.2019  SK Zásada – KFI ČR   3 : 8

Zasada-web

Vyvrcholením oslav 100 let fotbalu v Zásadě, bylo utkání výběru Zásady proti fotbalovým internacionálům ČR. Hrálo se za příjemnéhopočasí na dobrém trávníku a domácí v prvním poločase drželi malý gólový odstup od internacionálů. Ve druhém poločase konečně internacionálové zabrali, začali proměňovat šance a nadšení diváci viděli celkem 11 krásných gólů, z nichž jeden vstřelil i prezident SK Princ. Za internacionály stříleli: Holeňák 3, Hromádko 2, Fiala 2, Papoušek 1. Po utkání při guláši a pivku hráči podepisovali plakáty a pohlednice a pogratulovali spoluhráči Jirkovi Ondrovi k jeho 62 narozeninám.

 

7.6.2019  TJ Baník Stříbro – KFI ČR  1 : 4

Stribro-web

Součástí Městských slavností ve Stříbře bylo i utkání bývalých hráčů Stříbra proti internacionálům ČR, za které poprvé nastoupili Pavlové Horváth a Fořt. Domácí měli také v sestavě bývalé hráče Plzně Pleška a Veigla a tak se hrál pěkný kombinační fotbal, který diváky bavil. Góly  stříleli: Hromádko 2, Fořt 2. Po utkání byl skvělý raut a hráči debatovali s diváky a podepisovali pohlednice a plakáty. Velice zdařilá akce ve Stříbře, kterou sledovalo cca 600 spokojených diváků.

 

1.6.2019  SK Labský Kostelec – KFI ČR  4 : 6  (penalty 3:5)

Kostelec-web 

V Kostelci nad Labem se slavilo před cca 600 spokojenými diváky 100 let fotbalu. Domácí mladé mužstvo se snažilo pohybem a znalostí poměrně nerovného terénu eliminovat technické přednosti internacionálů a dokonce se ujalo vedení 1:0. Potom však již internacionálové začali kontrolovat hru a po krásných kombinačních akcích stříleli góly: Jun 3, Hromádko, Kuchař a Ondra po 1. Za KFI ČR poprvé nastoupili Tomášové Hübschman a Jun. Penalty proměnili: Mlejnek, Mičinec, Jun, Kuchař a Samek. Utkání komentoval, jako vždy perfektně připravený Štěpán Škorpil a po utkání hráči při pivku a opečené kýtě podepisovali plakáty.

 

25.5.2019  TJ Kly – KFI ČR  1 : 3

Tj-kly-web-

V pěkném areálu hřiště TJ kly u Mělníka nastoupili internacionálové ČR v utkání k 60. výročí domácího klubu. Hrálo se za příjemného počasí před návštěvou cca 300 spokojených diváků, kteří viděli mnoho neproměněných gólových šancí od internacionálů, ale obě mužstva hrála pěkný kombinační fotbal a bylo se na co dívat. Góly za internacionály stříleli: Verbíř, Hromádko a Kuchař. Výborně připravená akce končila guláškem, pivkem, podepisováním hráčů a potom už jsme spěchali na semifinále hokeje…

8.5.2019  Slavoj Žirovnice - KFI ČR  4 : 3

Zirovnice-web

Vyvrcholením oslav 100 let fotbalu bylo utkání domácího výběru s internacionály. Hrálo se na výborném hřišti za příjemného počasí a internacionálové cca 10 minut před koncem vedli 3:1. Potom se projevila menší koncentrovanost internacionálů a úsilí domácích, kteří poté hráli pouze s mladými hráči a v poslední minutě dali dva góly. Jak se říká ani Barcelona nevyhraje všechno. Sledovalo cca 350 spokojených diváků. Za internacionály stříleli: Kuchař, Koloušek a Kincl. Před i po utkání byl připraven příjemný „rautík“, kde hráči podepisovali zájemcům plakáty.

Výsledky 2018

 8.9.2018  Sigma Olomouc – KFI ČR  0 : 4

Lutin-web

Součástí oslav 150 let koncernu Sigma bylo i utkání bývalých hráčů Sigmy Olomouc s mužstvem Klubu fotbalových internacionálů ČR. Hrálo se na skvěle připraveném hřišti v Lutíně a utkání mělo výbornou úroveň. Sigma Olomouc měla v průměru mladší mužstvo, snažila se pohybem eliminovat kombinace internacionálů, ale ti dokázali proměňovat své gólové šance a zaslouženě před cca 500 spokojenými diváky zvítězili. Góly stříleli: Mičinec 2, Hromádko a Sabou po 1. Na pokutové kopy rovněž vyhrálo mužstvo KFI ČR 5 : 3 (stříleli: Kuchař, Samek, Mlejnek, Sabou a Kafka). Po utkání byla autogramiáda, nezbytné selfie diváků s hráči a výborné občerstvení. Celá akce se obětavým pořadatelům velmi vydařila.

 1.9.2018  Sokol Puklice – KFI ČR  1 : 5

Puklice-web

Také v obci nedaleko Jihlavy se slavilo 700 let obce a vyvrcholením bylo utkání domácího výběru s internacionály ČR. Dopoledne pršelo a tak trávník konečně dostal trochu vody, což přispělo ke kvalitě hry. Internacionálům chvíli trvalo, než se přizpůsobili povrchu hřiště a potom již začali se svými kombinačními akcemi, které zakončovali i góly. Za zmínku stojí Vašíčkova bomba do horního růžku branky domácích. Před cca 250 nadšenými diváky stříleli: Hromádko 2, Mičinec, Bittengel a Vašíček po 1. Po utkání hráči při občerstvení dlouho podepisovali plakáty, debatovali a fotili se s diváky.

 31.8.2018  Sokol Dolní Beřkovice – KFI ČR  5 : 7

D-berkovice-web_2

Slavilo se 700 let obce a soupeřem internacionálů ČR byl výběr současných i bývalých fotbalistů D. Beřkovic. V brance překvapil dobrým výkonem starosta obce a utkání bylo bohaté na góly. Hrálo se v přátelském duchu a nebyla nouze o gólové situace před oběma brankami. Před cca 200 spokojených diváků stříleli góly: Hromádko a Sabou po 3, Kincl 1. Po utkání hráči podepisovali plakáty a debatovali s diváky.

 19.8.2018  FK Loučeň 1893 – KFI ČR  2 : 5

Loucen-web

Opět veliké vedro, oslavy 125 let klubu a internacionálové ČR hráli s domácím výběrem, který den před tím hrál proti Sigi Teamu  4 : 4. Domácí střídali hokejově, i když byli mnohem mladší, ale internacionálové svou kombinační hrou vyrovnali vedení 1:0 po krásné bombě domácích a potom již navyšovali své vedení. Před cca 250 spokojenými diváky utkání řídil Pavlín Jirků a góly stříleli: Bittengel  4, Sabou 1. Po utkání při občerstvení hráči podepisovali plakáty a fotografovali se s diváky.

18.8.2018  Sokol Velké Opatovice – KFI ČR 2 : 2

V-opatovice-web

Po dlouhé cestě a za velikého vedra hráli internacionálové ČR v obci nedaleko Blanska proti domácímu výběru, který se snažil pohybem a nadšením eliminovat fotbalové přednosti internacionálů. Výsledek napovídá, že se jim to dařilo a s internacionály, kteří neproměnili celou řadu gólových šancí, remizovali. Oba góly vstřelil Hromádko před cca 300 nadšených diváků. Po utkání byly opět selfie diváků s hráči, podepisování plakátů u výborného rautu a obětaví pořadatelé měli připraveny pro internacionály i dárky.

 11.8.2018  FK Strakonice  –  KFI ČR  4 : 5

Strakonice-web

Oslavy 110 let fotbalu ve Strakonicích vyvrcholily utkáním domácích (ČFL 1994/95) proti internacionálům ČR, na které se přišlo podívat více jak 600 spokojených diváků, kteří viděli celkem devět krásných gólů. Mladší domácí hráči se snažili hokejovým střídáním vyvíjet tlak na internacionály, ale ti hráli svůj nekontaktní kombinační fotbal a dávali prostor ke hře i domácím. Za internacionály stříleli: Ondra 2, Vyskočil 2 a Hromádko 1 gól. Po utkání byly obvyklé sefie hráčů s diváky, podepisování plakátů a pohlednic při občerstvení.

 4.8.2018  SK Pavlíkov – KFI ČR  0 : 5   

Pavlikov-web

Těsně před utkáním přišly mraky a poněkud hráčům zpříjemnily pobyt na hřišti. Na oslavách 80 - ti let SK Pavlíkov hráli internacionálové ČR proti domácí staré gardě, za kterou nastoupil i ligový rozhodčí Franěk. Před cca 500 spokojených diváků mělo utkání dvě výrazné postavy: “Bittengel vstřelil 4 góly (pátý doplnil Hromádko), Macho chytil při penaltovém rozstřelu 3 střely a poslední už domácí ani nekopali“. Po utkání bylo podepisování plakátů a příjemné posezení v klubovně…Penalty proměnili: Kuchař, Vašíček a Vrabec

28.7.2018  TJ Start Dešenice – KFI ČR  2 : 6

Desenice-web

Za velikého vedra sledovalo cca 300 spokojených diváků utkání domácího mužstva proti fotbalovým internacionálům ČR. Hrálo se v rámci pouťových slavností a domácí v utkání dvakrát vedli, ale internacionálové výsledek otočili, když góly stříleli: Hromádko a Kuchař po 2, Kincl a Sabou po 1. Bittengel nastřelil 3 x tyč a celou řadu pěkných střel chytil výborný domácí brankář. Po utkání byly tradiční selfie s hráči, podepisování plakátů, klobásky, špízy a pivko...

21.7.2018  FC Koclířov – KFI ČR  2 : 9

Koclirov-web 

V malé obci nedaleko Svitav byla velká sláva, protože přijeli fotbaloví internacionálové ČR, aby sehráli exhibici s místním klubem, kterému se v loňském ročníku soutěží příliš nedařilo a nezískal ani bod. Přesto se sešlo cca 18 hráčů včetně pana starosty a netrvalo to ani tři minuty a už vedli 1:0. Domácí ukazovali, že mají fotbal rádi a svým nadšením vyprovokovali internacionály, kteří museli zabrat a potom již předváděli to, čemu tleskali diváci vrcholných domácích i zahraničníchsoutěží. Před cca 200 spokojenými diváky stříleli góly: Bittengel a Hromádko po 3, Kuchař 2 a Sabou 1. Po utkání obětaví pořadatelé připravili výborné steaky a podepisovaly se plakáty a hráči se fotili s diváky….

 

14.7.2018 TJ Sokol Ctiněves – KFI ČR 0 : 6

Ctineves-web_2

Za příjemného slunečného dne se přímo pod bájným Řípem hrálo utkání domácího účastníka okresu s mužstvem fotbalových internacionálů ČR. Domácí, kterých bylo asi 18, se snažili svým pohybem eliminovat technickou převahu internacionálů, kteří však tentokrát trestali téměř každou chybu domácích gólem. Před cca 150 spokojenými diváky góly stříleli: Mičinec 2, Kabyl, Hromádko, Jiráň a Sabou po 1.

 7.7.2018  SK Horní Ves – KFI ČR  4 : 6

Horni-ves-web_2 

Na oslavy 85-ti let TJ a 50-ti let fotbalu v obci si internacionálové ČR přijeli zahrát s místním mužstvem. Hrálo se v pěkném areálu, ale dlouho nepršelo a tak hřiště bylo tvrdé. Domácím to ale vůbec nevadilo a svým pohybem zaměstnávali obranu internacionálů, kteří měli s kontrolou míče problémy. Internacionálové měli mnoho šancí, které neproměnili  a v poločase byl stav jen 1 : 3. Nakonec cca 250 diváků tleskalo celkem 10-ti gólům. Za internacionály stříleli: Kabyl a Mičinec po 2, Kuchař a Hromádko po 1. Po utkání se podepisovaly plakáty a poseděli jsme se spokojenými pořadateli u příjemného rautu.

 

30.6.2018  Sokol Drnovice – KFI ČR  2 : 7

S-drnovice-web

Oslavy 75 let fotbalu v obci vyvrcholily utkáním domácí staré gardy s internacionály ČR. Bylo pěkné slunečné počasí a hrálo se na krásné trávě, která dovolovala internacionálům využít své technické přednosti k pěkným akcím, které zakončovali i střílením branek. Před cca 300 spokojenými diváky stříleli góly: Kabyl a Kuchař po 2, Mlejnek, Ondra a Hromádko po 1. Po utkání u dobrého pohoštění hráči podepisovali plakáty a fotografovali se diváky. Celá akce se pořadatelům podařila, dle jejich slov tolik diváků ještě na hřišti nebylo.

23.6.2018 TJ Chlumec – KFI ČR  2 : 8

Chlumec-web

Utkání domácí staré gardy (hráči nad 35 let) s internacionály ČR se hrálo na krásné trávě, sluníčko svítilo, ale byl silný vítr. Internacionálové skvěle kombinovali, zaměstnávali domácího brankáře a po „rozběhání“ začali proměňovat i své šance. Před cca 350 nadšenými diváky stříleli góly: Verbíř 3, Doležal 2, Kabyl, Sabou a Hromádko po 1. Po utkání bylo nezbytné, aby si diváci udělali selfie s oblíbenými hráči, podepisovaly se plakáty a v klubovně bylo posezení výborným rautem. Celá akce se obětavým a pozorným pořadatelům vydařila.

17.6.2018  SK Červený Kůň Tábor – KFI ČR  1:4

Tabor-web

V rámci dětského dne na městském stadionu v Táboře bylo utkání internacionálů ČR proti domácímu mužstvu Č.K. Tábor. Před hlavním utkáním byl turnaj 5-ti žákovských mužstev a po jeho skončení a vystoupení mažoretek začalo hlavní utkání dne. Pro internacionály ČR to byl skoro mistrák, protože mladí domácí hráči dokud měli síly, doráželi internacionály a tak byl dlouho nerozhodný stav. Ve druhém poločase se již začali internacionálové střelecky prosazovat a před cca 600 spokojených diváků góly vstřelili: Ondra, Koloušek, Hromádko a Sabou.

16.6.2018  FK Nová Role – KFI ČR  1:8

Nova-role-web

Oslavy 70 let fotbalu v Nové Roli vyvrcholily utkáním hráčů nad 35 let s internacionály ČR. Bylo krásné počasí, nádherný trávník a tak nic nebránilo ani výborným výkonům a akcím obou mužstev. Před návštěvou cca 500 spokojených diváků předváděli internacionálové pěkné kombinační akce zakončené ukázkovými góly, které vstřelili: Kincl, Hromádko a Kuchař po 2, Sabou a Mlejnek po 1. Po utkání se ještě podepisovaly plakáty u dobrého pohoštění a potom čekala taneční zábava…

Výsledky 2017

 

9.12.2017 Tradiční utkání na ukončení roku : Východ – Západ 6 : 6

Juliska-9-12-2017-web

Sestava mužstva Východu (dres bílý) : Macho, Hunal, Petr Rada, Jeslínek, Valent, Hromádko, Vrabec, Sabou, Čabala a Prokopec

Sestava mužstva Západu (dres červený): Bobok, Samek, Mlejnek, Kabyl, Bittengel, Štambacher, Vašíček, Kincl a Št. Philipp

Hrálo se 2 x 30 minut, bílí měli optickou převahu jednoho hráče, ale Mára Kincl svou střeleckou pohotovostí vše vynahradil. Počasí bylo příjemné a obě mužstva hrála s chutí a v dobrém pohybu, tak aby měli hráči po utkání chuť něco pojíst a popít. Z důvodu indispozice nenastoupili Ondra a Knebort.

Za Východ stříleli : Hromádko 3, Sabou 2 a Petr Rada

Za Západ : Kincl 4, Bittengel a Kabyl po 1.

Po utkání bylo posezení ve VIP, zhodnotili jsme utkání, potom celou sezónu a už se zase těšíme na další rok, ve kterém máme již dohodnuto cca 10 utkání.

8.9.2017  Dukla Banská Bystrica - Dukla Praha (KFI ČR) 3 : 2

B-bystrica-web

Vyvrcholením oslav 50 let od založení fotbalového klubu Dukla Banská Bystrica bylo utkání bývalých hráčů Banské Bystrice s československými internacionály (KFI ČR), kteří do utkání nastoupili v dresech Dukly Praha.

V našem mužstvu bylo 9 bývalých hráčů Dukly Praha a jeho osvědčené složení bylo takové, aby bylo schopné hrát na úrovni s kvalitním a mladším soupeřem. Domácí do utkání připravili dvě mužstva, v prvém poločase hráli „modří“ a v druhém „bílí“, utkání řídil bývalý ligový rozhodčí Bomba. Utkání mělo výbornou úroveň, na obou stranách se představila celá řada bývalých representantů.  Domácí mužstvo vystřídalo v prvém poločase 15 hráčů a ve druhém dalších 14 – věkový průměr 45 let. Naše mužstvo mělo celkem 12 hráčů s věkovým průměrem 53 let. První poločas byl vyrovnaný, měli jsme celou řadu dobrých gólových šancí, které jsme neproměnili a tak vyhráli „modří“ 1:0 gólem, který vstřelil Medveď. Do druhého poločasu vystřídal zraněného Maška Samek, který před týdnem oslavil 70 - té narozeniny, Koloušek se více vysunul a ještě mladší „bílí“ najednou začali mít starosti. Brzy jsme góly Kolouška a Bittengela zvrátili výsledek a měli ještě další výborné gólové šance. V závěru utkání se projevila únava z dlouhé cesty, která trvala více jak 6 hodin (550 km) a domácí dokázali góly Penksy a Kunzo ml. otočit výsledek ve svůj prospěch. Utkání, které organizoval bývalý trenér československých mládežnických reprezentačních výběrů Mgr. Peter Benedik byla přítomna celá řada bývalých vynikajících reprezentantů a osobností československého fotbalu, m.j.  Geleta, Petráš, Michalík, Kocián, Dragúň. Celá akce byla uspořádána na vysoké úrovni odpovídající významu výročí, včetně přijetí před utkáním, závěrečného banketu a ubytování výpravy v hotelu Fuggerov dvor.

26.8.2017  Sokol Křinice – KFI ČR  2 : 10 (penalty 4:4)

Krinice-web

Součástí dožínkových oslav v Křinicích (Broumov) bylo i utkání domácích s fotbalovými internacionály ČR a pro cca 500 nadšených diváků i sportovním vrcholem. Domácí se snažili a jejich výborný brankář pochytal celou řadu gólových střel, ale přesto skóre narůstalo. Góly stříleli: Hromádko 4, Mičinec a Sabou po 2, Jiráň a Ondra po 1.  Penalty proměnili: Sabou, Jiráň, Samek, Krmaš.  Po utkání bylo připraveno výborné pohoštění, milá a obětavá paní starostka přinášela koláčky a internacionálové podepisovali plakáty a debatovali s diváky. Výborně připravená akce zkušenými organizátory a internacionálové ani nespěchali s odjezdem…

19.8.2017  SK Braškov – KFI ČR 3:2 (penalty  4:4)

Sk-braskov-web

V Braškově slavili 90 let fotbalu, starosta měl čestný výkop a domácí hrající 1.B třídu, utkání pojali jako poslední přípravu před soutěží, místo dohody hráčů nad 30 let nastoupili kompletně. Pro internacionály, kteří měli věkový průměr 53 let, byl ovšem největším problémem nerovný povrch hřiště, způsobený vydatným lijákem a předzápasy. Rychlí domácí hráči se stačili vracet před svou branku a svým pohybem eliminovat kombinace internacionálů. Nutno poznamenat, že domácí hráli ohleduplně a vzhledem, k neproměněným šancím internacionálů vyhráli zaslouženě. Ostatně i Real Madrid občas prohraje… Góly před cca 300 diváky stříleli: Mičinec a Sabou. Penalty: Kuchař, Mičinec, Sabou a Hromádko.

12.8.2017  Meteor Stříbrná Skalice  -  KFI ČR   0 : 3

Str-skalice-web

Domácí slavili 90 let fotbalu v obci a internacionálové přijeli v silné sestavě pogratulovat. Hrálo se na krásném hřišti za návštěvy cca 500 spokojených diváků, kteří viděli souboje jako při mistrovských zápasech. Domácí hráči se snažili, tak jak to umí, svou agresivitou a snahou zabraňovat akcím internacionálů, kteří ovšem hráli s přehledem, drželi míč a postupně navyšovali svůj náskok. Góly stříleli: Mičinec 2 a Hromádko 1. Na penalty  4 : 4  (Mičinec, Kuchař, Sabou a Samek). Po utkání bylo příjemné posezení s občerstvením a podepisováním plakátů. Celá akce se domácím velmi vydařila.

5.8.2017  Sokol Nové Strašecí  - KFI ČR  3 : 3

Nove-straseci-web

Hrálo se za velikého vedra a soupeřem internacionálů byla domácí stará garda, posílená několika mladšími hráči, kteří svou pohyblivostí dokázali eliminovat přednosti internacionálů. Domácí se po několika neproměněných šancích internacionálů ujali vedení 1:0, ale zkušení internacionálové v poločase vedli 1:3. Domácí potom zredukovali mužstvo, střídali hokejovým způsobem, hráli jenom mladší hráči a nakonec se jim podařilo výsledek vyrovnat. Věkový průměr mužstva internacionálů byl 53,4 let…. Góly stříleli: Kabyl, Mičinec a Ondra. Jinak utkání probíhalo v přátelské atmosféře před cca 200 spokojenými diváky. Po utkání bylo příjemné občerstvení a nezbytné debaty, podepisování plakátů a fotografování s hráči.

29.7.2017   TJ Řepín – KFI ČR  2 : 8

Repin-web

Obec slavila 810 let, fotbal v Řepíně 50 let od založení a internacionálové přijeli pogratulovat v silné sestavě. Utkání za velikého dusna zahájil čestným výkopem starosta obce a pak již mladí domácí hráči začali „nahánět“ internacionály, kteří ovšem svou přesnou kombinační hrou nechali domácí běhat a postupně navyšovali skóre. Utkání řídil s přehledem bývalý mezinárodní rozhodčí Pavlín Jirků a cca 400 nadšených diváků vidělo celkem 10 krásných gólů. Za internacionály stříleli: Hromádko, Kincl a Sabou po 2, Mičinec a Kabyl po 1. Po utkání na hráče čekalo výborné uzené maso, podepisování plakátů, fotografování s diváky.

22.7.2017  FK Jeseník – KFI ČR  2 : 5

Fk-jesenik-web

Součástí oslav 750 let města Jeseník bylo i utkání bývalých domácích hráčů proti internacionálům ČR. Hrálo se za příjemného počasí po dešti na vynikajícím trávníku a tak nic nebránilo oběma mužstvům ve výborných výkonech, které cca 350 spokojených diváků podporovalo svým potleskem. Góly stříleli: Mičinec 3, Kuchař a Hromádko po 1. Penalty  proměnili: Kuchař, Mičinec, Kafka, Slunéčko, Hromádko a internacionálové vyhráli 3:5. Zkušení pořadatelé připravili výborné občerstvení v klubovně a internacionálové podepisovali plakáty a pohlednice a také vzpomínali na povodeň v roce 1997, kdy hráli v nedalekých Mikulovicích. A to už se  objevily černé mraky….

15.7.2017  SK Březiny – KFI ČR  2 : 6

Sk-breziny-web

Domácí mužstvo, které hraje1.B třídu, se rozšířilo o několik bývalých hráčů a do utkání s internacionály ČR postavilo dvě jedenáctky. Začalo se hrát za příjemného počasí, ale nad kopci se začaly pomalu stahovat mraky. V začátku utkání měli internacionálové tři výborné šance, které ale domácí brankář dokázal vychytat a tak se vedení ujali domácí po první střele na branku. Vyrovnával Mičinec z penalty za faul na Kabyla a potom již skóre narůstalo pravidelně. Nakonec bylo utkání o cca 5 minut zkráceno pro silnou bouřku. Góly stříleli: Bittengel 2, Hromádko 2, Kabyl a Mičinec po 1. Spokojeným domácím divákům po utkání internacionálové podepisovali plakáty a pohlednice.

9.7.2017  FK Kameničky – KFI ČR  0:5 

Kamenicky-web

V Kameničkách slavili 60 let založení klubu a utkání domácího „A“ mužstva hrajícího OP bylo vyvrcholením oslav. Pro internacionály to byl opět „mistrák“, neboť někteří domácí hráči přeháněli svou snahu pohybem přehrát mnohem starší internacionály. Internacionálové ČR  ovšem věděli co mají hrát a tak mladí domácí spíše běhali, než hráli. Po krásných kombinačních akcích stříleli góly: Kabyl, Kincl, Koloušek, Mičinec a Novotný.

Penaltový rozstřel skončil 3:3 (proměnili: Mičinec, Kuchař a Bobok).

8.7.2017  FK Sklo Kamenický Šenov – KFI ČR  4:7

Kamenicky-senov-web

V Kamenickém Šenově slavili vítěznou sezónu futsalisté a proto, že umějí hrát i na velkém hřišti, tak si pozvali fotbalové internacionály ČR. Hrálo se za příjemného počasí na kvalitní hrací ploše a obě mužstva předváděla pěkné kombinační akce. Cca 300 spokojených diváků vidělo celkem 11 krásných gólů. Za internacionály stříleli: Divecký 3, Mičinec 2, Bittengel a Doležal po 1. Po utkání obětaví pořadatelé připravili pěkné občerstvení, internacionálové se fotili a debatovali s diváky a podepisovali plakáty.

1.7.2017  TJ Heřmanov – KFI ČR  2:5   (penalty 4:3)

Hermanov-web

V Heřmanově se slavilo 40 let založení klubu a vyvrcholením bylo utkání domácích hrajících 1. B třídu s internacionály ČR. Když jsme v kopcích nad Litoměřicemi projížděli prudkým lijákem, tak jsme měli obavu zda se bude hrát, ale v Heřmanově bylo slunce, kvalitní hřiště a tak se také hrál výborný fotbal. Domácí měli svou kvalitu podpořenou pohybem, ale internacionálové dobře kombinovali a dokázali včas najít střeleckou mušku a před cca 450 spokojenými diváky stříleli góly: Divecký 3, Kuchař a Ondra po 1. Penalty: Mlejnek, Divecký, Doležal. Byl to už třetí zápas internacionálů v Heřmanově a obětaví domácí jako vždy připravili dobré občerstvení, kde se také podepisovaly plakáty a pohlednice.

25.6.2017  SK Blažovice  - KFI ČR  2 : 6

Blazovice-web

Konečně se obloha zamračila a tak byly pro fotbal výborné podmínky. Domácí slavili 85 let fotbalu a pozvali si jako „posily“ Koháka a Švancaru, kteří ovšem vystupují spíše jako celebrity, což u Jakuba Koháka dává smysl. No internacionálové k utkání přistoupili jako k jinému a i když hráli třetí utkání ve 3 dnech, tak na celebrity nebrali ohled, hráli pěkný kombinační fotbal, což více jak 500 spokojených diváků oceňovalo potleskem. Góly stříleli: Koloušek 2, Kabyl 2, Kuchař a Hromádko po 1. Celá akce byla velmi vydařená, dobře komentovaná a obětaví domácí připravili dobré občerstvení spojené autogramiádou.

24.6.2017  Sokol Ostředek – KFI ČR  3:5  (penalty 5:5)

Ostredek-web

Sokolský den v Ostředku byl zároveň oslavou 50 let fotbalu v obci a tak za velkého vedra nastoupila obě mužstva s rozdílnými plány na hru. Domácí se snažili pohybem a agresivitou narušovat kombinační akce internacionálů, kteří měli za sebou páteční utkání v Tuklatech a tak se snažili pohybem spíše šetřit a používat více mozek než svaly. Celkem se to dařilo, ale obětaví domácí dokázali vyrovnat na 3:3 a tak zase musely do práce svaly. Před cca 200 diváky góly stříleli: Dan Veselý 3 a Kuchař 2. Penalty proměnili D. Veselý, Fr. Veselý, Kuchař, Svoboda a Macho. Na závěr této vydařené akce byla při občerstvení autogramiáda.

23.6.2017  Čechie Tuklaty – KFI ČR  1 : 3

Tuklaty-web

Oslavy 95 let založení klubu v Tuklatech byly spojené s postupem domácích do vyšší třídy a tak za velikého vedra čekal internacionály opět „mistrák“, neboť domácí hráči chtěli divákům ukázat, že postoupili zaslouženě.  Mladší domácí svou aktivitou vyrovnávali technickou převahu internacionálů a o rušné situace před oběma brankami nebyla nouze. Kladem utkání bylo výborné hřiště i oboustranně ohleduplná hra. Góly před cca 250 spokojenými diváky stříleli: Mičinec 2 a Hromádko 1. Po utkání při občerstvení internacionálové podepisovali plakáty.

18.6.2017  FK Olympia Březová – KFI ČR  1:13 (penalty 2:3)

Brezova-web

Oslavy 50 let fotbalu v Březové vyvrcholily utkáním domácí staré gardy s internacionály ČR. Hrálo se za velmi teplého počasí na pěkném hřišti a tak vše nahrávalo internacionálům k dobrému výkonu. Silný výběr internacionálů dobře kombinoval a hlavně dokázal proměňovat šance, což bylo pro domácí velkým problémem. Góly stříleli: Kincl 5, Hromádko 3, Mičinec 2, Bittengel, Sabou a Kuchař po 1. Utkání sledovalo cca 400 spokojených diváků a internacionálové po utkání při občerstvení podepisovali plakáty a pohlednice. Penalty proměnili: Kuchař, Sabou  a Hromádko.

17.6.2017  Sokol Konstantinovy Lázně  - KFI ČR  2 : 4

Konst-lazne-web

V rámci oslav 70 let fotbalu  se představilo mužstvo KFI ČR proti bývalým domácím hráčům, kteří svou snaživou a obětavou hrou vyrovnávali technickou převahu internacionálů, kteří přeháněli své kombinace a tak skóre utkání pomalu narůstalo. Góly za internacionály před cca 350 spokojenými diváky stříleli: Hromádko 3 a Mičinec 1. Po utkání při občerstvení internacionálové podepisovali plakáty a pohlednice a debatovali s diváky.

10.6.2017  SK Černčice – KFI ČR  0:3

Cerncice-web

Oslavy 90 let fotbalu SK Černčice vyvrcholily utkáním domácích, kteří zároveň slavili postup do krajských soutěží a tak nastoupili v kompletním složení „posíleni“ o pár starších hráčů. Pro internacionály, kde byl nejmladší Kincl (44 let) a nestarší Samek (70 let) to byl „mistrák“, protože mladí hráči domácích se snažili pohybem a agresivní hrou eliminovat technickou převahu internacionálů. Po krásných kombinačních akcích všechny 3 góly vstřelil pohotový Marek Kincl. Diváků se sešlo více jak 200 a utkání se jim líbilo a tak jim při občerstvení internacionálové podepisovali plakáty a pohlednice, došlo i na společné fotky a debaty.

3.6.2017  TJ Lysovice – KFI ČR  3:9

Lysovice-web_2

Oslavy 70 let TJ v Lysovicích se konaly za krásného počasí na pěkném hřišti a v mužstvu domácích nastoupil i místní starosta, který má přezdívku „Sigi“ –  no nastoupili také ve sparťanských dresech. Ale sparťani v dresu KFI ČR (Němec, Mlejnek, Vašíček) je nijak nešetřili….        Hrál se oboustranně kombinační fotbal a cca 300 spokojených diváků vidělo celkem 12 krásných gólů. Za internacionály stříleli: Mičinec 3, Hromádko 2, Bittengel, Ondra, Vašíček a Veselý po 1. Utkání komentoval Pepa Lojza Náhlovský a po utkání bylo posezení s občerstvením a hráči zájemcům podepisovali plakáty a pohlednice mužstva KFI ČR.

 

13.5.2017 SK Spartak Žleby – KFI ČR  1:7  (penalty 3:5)

Sk-zleby_2

Součástí oslav 100 let fotbalu ve Žlebech bylo utkání bývalých hráčů SK proti fotbalovým internacionálům.Hrálo se za příjemného počasí před návštěvou cca 300 spokojených diváků, kteří viděli osm krásných gólů a celou řadu pěkných akcí od obou mužstev. Za internacionály stříleli: Mičinec 3, Vašíček, Bittengel, Hromádko a Kuchař po 1. Penalty proměnili: Mlejnek, Kuchař, Vašíček, Samek a Macho. Po utkání bylo posezení s pečeným prasátkem……

Výsledky 2016

 

 

10.12.2016  Juliska stadion Dukly Praha – utkání:  Východ – Západ  6 : 6

Juliska-10-12-2016-web_2

Tradiční ukončení sezóny mužstva Klubu fotbalových internacionálů ČR se konalo na házenkářském hřišti v areálu Dukly Praha, která je naším zázemím již celou řadu let a díky pochopení vedení ASC Dukla Praha udržujeme svou kondici a tělesnou schránku v provozu schopném stavu. V plánu bylo odehrát utkání na nové fotbalové umělé trávě, ale dodavatel to termínově nestihl, takže se hrálo pouze 7 proti 7. Utkání mělo výbornou úroveň a mužstvo Západu (červený dres) již vedlo 6:3, ale potom bílí zabrali a dokázali vyrovnat. Góly stříleli:  Kincl 3, Bittengel 2, Mlejnek 1 za červené, Hromádko 3, Kuchař, Rada a Čabala po 1 za bílé.Po utkání bylo vyhodnocení roku a posezení ve VIP prostorách Dukly, kde se debatovalo o minulé i nastávající sezóně.

 

20.8.2016  SK Dobřichov – KFI ČR  1:6  (penalty 2:5)

Sk-dobrichov-web

Domácí slavili 70 let fotbalu v obci a oslavu spojili s poslední přípravou na mistrovské soutěže v okrese. Hrálo se oboustranně ohleduplně a technické přednosti internacionálů stanovily průběh i výsledek utkání. Domácí se snažili pohybem přehrát internacionály, kteří ale dokázali kontrolovat míč a své šance proměňovat. Před cca 350 spokojenými diváky góly vstřelili: Ulich 3, Ondra, Sabou a Mičinec po 1. Penalty proměnili: Kuchař, Sabou, Hromádko, Němec a Macho. Po utkání byla při občerstvení autogramiáda a pomalu se chystala kapela “Bylo nás 5“ na taneční zábavu…

13.8.2016  SK Bělá pod Bezdězem – KFI ČR  2:8

Sk-bela-p-bezdezem-web

Vyvrcholením oslav 90 – ti let fotbalu v Bělé bylo utkání místní staré gardy s internacionály ČR. Hrálo se v příjemném prostředí na výborném hřišti a utkání sledovalo cca 600 spokojených diváků, kteří viděli celkem 10 krásných gólů. Kvalitní hrací plocha dovolila hráčům pěkné kombinace, internacionálové zakončovali své akce a o poločase vedli 0:5. Ve druhé půli dokázali skórovat i domácí a tak po utkání panovala oboustranná spokojenost. Za internacionály stříleli: Bittengel, Mičinec a Ulich po 2, Kabyl a Hromádko po 1. Po utkání při pěkném rautu hráči podepisovali plakáty a někteří se zdrželi i na následující taneční zábavě.

6.8.2016  SK Petrov-Sobotín – KFI ČR  1:5

Petrov-web

Oslavy 70-ti let fotbalu v obci vyvrcholily utkáním domácí staré gardy s internacionály. Domácí hráli s velkým nadšením a před cca 600 diváky brzy vedli 1:0. Internacionálové potřebovali cca 20 minut na rozběhání po dlouhé cestě a potom již začali „úřadovat“ tak jak si to diváci přáli. Střelecky se vedlo Hromádkovi, který vstřelil 3 góly, další přidali Kuchař a Mičinec. Výborný domácí brankář, který v utkání chytil 5 gólových střel,  uspěl i při penaltách a domácí je vyhráli 4:3. Po utkání pohostinní pořadatelé zahrnuli internacionály jídlem i pitím a podepisování plakátů a debaty neměly konce. Budeme dlouho vzpomínat na tak přátelskou atmosféru a veselou jízdu zpět do Prahy.

 

30.7.2016  TJ Sokol Chomýž – KFI ČR  1:2

Chomyz-web

Za velkého vedra se hrálo na slezsko-polské hranici a soupeřem internacionálů byla domácí “mladá garda“. Internacionálové po 5-ti hodinové cestě a krátké rozcvičce obtížně krotili míč a neproměňovali ani vyložené gólové šance a tak bojovně hrající domácí vedli 1:0. Teprve ve druhém poločase internacionálové zpřesnili hru a nakonec zaslouženě vyhráli po gólech Mičince a Samce. Utkání sledovalo cca 500 spokojených diváků a po utkání byla v příjemném prostředí autogramiáda spojená s občerstvením.

23.7.2016  FK Mutěnice – KFI ČR  0 : 3

Mutenice-web

Soupeřem internacionálů bylo mužstvo, které před 5 - ti lety hrálo MSFL a ještě posílené o Pavla Němčického, který odehrál v lize cca 230 utkání. Hrálo se při příležitosti 90 let klubu a internacionálové rozhodně nechtěli s mladším soupeřem prohrát a tak pěkné akce bylo vidět na obou stranách hřiště. Jirka Němec byl neprůchodný jako v dobách slávy a akce Ulicha a zakončení Hromádky měla pohárové parametry. Již předtím po krásné kombinační akci nadvakrát zakončil Bittengel a v závěru utkání ještě po akci Kuchaře elegantně přehodil brankáře domácích Jirka Sabou. Góly stříleli: Bittengel, Hromádko a Sabou. Výborné utkání a cca 800 nadšených diváků zatleskalo oběma mužstvům i při penaltách s výsledkem 3:5. Penalty proměnili: Mlejnek, Kuchař, Sabou, Hromádko a Macho. Po utkání byla při výborném pohoštění autogramiáda.

16.7.2016  SK Řetězárna Česká Ves – KFI ČR  2:8

Ceska-ves-web

Utkání s bývalými hráči České Vsi se hrálo v rámci oslav 600 let obce a 70 let fotbalu v obci. Bylo příjemné fotbalové počasí a cca 500 spokojených diváků vidělo nejprve čestný výkop starosty obce, potom celkem 10 krásných gólů a mohli si připomenout výkony internacionálů v době jejich aktivní kariéry. Góly za internacionály stříleli: Kuchař 3, Hromádko a Mičinec po 2 a Kabyl 1. Po utkání bylo příjemné posezení s občerstvením a autogramiádou.

19.7.2016  SK Klatovy 1898 – KFI ČR  0:9

Klatovy-web

Hrálo se při příležitosti poutě v Klatovech a soupeřem internacionálů ČR byli bývalí hráči Klatov. Vzhledem k tomu, že bylo cca 32 stupňů, tak většina obyvatel byla zřejmě u vody, což pro ně byla velká škoda, neboť obě mužstva předváděla pěkný fotbal, ale domácí měli velkou smůlu a nastřelili 3 x břevno branky. To internacionálové dokázali své akce zakončovat a góly stříleli: Mičinec a Bittengel po 3, Hromádko 2 a Kabyl 1 gól. V utkání ještě nastoupili Petr Rada a Samek, kteří nejsou na fotce. Po utkání byl příjemný raut v klubovně spojený s autogramiádou.

9.7.2016  SK Horní Staré Město – KFI ČR 1:12

Trutnov-web

V Trutnově se slavilo 70 let založení fotbalu utkáním místní staré gardy, které internacionálové pogratulovali 12-ti krásnými góly. Hrálo se na krásné hrací ploše a před cca 500 spokojenými diváky stříleli: Mičinec 6, Hromádko 3, Sabou, Kabyl a Kuchař ranou téměř z poloviny hřiště, když si všiml, že brankář je na penaltě. Po utkání při pěkném rautu hráči podepisovali plakáty a pohlednice. Celkově pěkně uspořádaná akce.

5.7.2016  Slavoj Velký Valtinov – KFI ČR 3:3

Valtinov-web

Před cca 300 spokojenými diváky, nastoupili internacionálové proti domácímu týmu, který hýřil pohybem a aktivitou. Internacionálové měli celou řadu gólových šancí, které promarnili zbytečnými kombinacemi, anebo je zmařil výborný brankář, který je vnukem bývalého representačního házenkářského brankáře Jardy Škarvana. Internacionálové také nastřelili třikrát břevno a tak v poločase prohrávali 1:0. Ve druhé půli se obraz hry změnil a internacionálové dvakrát vedli, ale bojovní mladí domácí hráči vždy dokázali vyrovnat. Za internacionály stříleli: Mičinec, Kabyl a Hromádko. Po utkání byla při výborném kančím guláši autogramiáda.

2.7.2016  FK Avízo Město Albrechtice – KFI ČR  2:2  (penalty 3:4)  celkem 5:6

Mesto-albrechtice-web

Za velikého vedra vyvrcholily oslavy 70-ti let fotbalu utkáním výběru hráčů Albrechtic proti mužstvu internacionálů ČR.

V domácím mužstvu bylo několik bývalých ligových hráčů (Zápalka, Harazim, Pavlidis) a tak se hrál pěkný kombinační fotbal.

Domácí dvakrát vedli, ale internacionálové vždy srovnali. Před cca 400 spokojenými diváky stříleli góly: P.Rada a Hromádko.

Penalty proměnili: Mičinec, Mlejnek, Samek a Hromádko. Po utkání bylo občerstvení spojené s autogramiádou.

25.6.2016  TJ Jistebník – KFI ČR  3:6   (penalty 1:5) celkem 4:11

Tj-jistebnik

Vyvrcholením oslav 80 let TJ (mistři ČR ve futsalu) a 65 let fotbalu v Jistebníku bylo utkání st. gardy s internacionály. Domácí, kteří prý dosud ve své kategorii neprohráli, hráli sebevědomě a snažili se starší internacionály „uběhat“. Zpočátku se internacionálům nedařilo proměňovat jisté šance a domácí vedli 1:0. Potom se ovšem rozstříleli a za velikého vedra (36 st.), před cca 300 diváky stříleli: Mičinec 3, Samec 2 a Koloušek, který hrál první utkání v KFI ČR vstřelil 1 gól. Penalty proměnili: Samec, Koloušek, Mičinec, Samek a Šimurka. Po utkání byla při dobrém občerstvení autogramiáda.

19.6.2016  TJ Lovečkovice – KFI ČR  3:5

Loveckovice

V obci se slavilo 620. výročí založení a místní účastník okresních soutěží byl soupeřem internacionálů. Domácí hráli s velkým nasazením a snažili se pohybem přehrát internacionály, kteří se dlouho nemohli vyrovnat s namoklým povrchem hřiště. Kladem utkání byla oboustranně ohleduplná hra a tak po pěkných kombinačních akcích vidělo cca 200 diváků celkem 8 krásných gólů.Za internacionály stříleli: Bittengel 2, Mičinec, Kabyl a Hromádko po 1. Po utkání byla autogramiáda spojená s občerstvením.

18.6.2016  Spartak Rychnov u Jablonce -  KFI ČR  1:11

Rychnov-u-jablonce

Utkání se hrálo při příležitosti 70 - ti let založení fotbalu v obci a soupeřem internacionálů byla stará garda. Hrálo se na krásném hřišti a raritou tohoto utkání byla svatba správce hřiště v poločasové přestávce přímo na hrací ploše. Utkání přihlíželo cca 500 spokojených diváků, kteří si mohli 12 x zatleskat při vstřelení gólů. Za internacionály stříleli: Mičinec 6, Kuchař 3, Bittengel a Kabyl po 1.

10.6.2016  Spartak Strašice – KFI ČR  1 : 4

Sp-strasice-2016

Hrálo se při příležitosti 90 let fotbalu ve Strašicích a soupeřem internacionálů bylo ambiciosní mužstvo hrající o postup do krajských soutěží. Kladem utkání byla výborná hrací plocha , oboustranně ohleduplná hra a také výborní diváci, kterých se sešlo cca 350.  Domácí hráli rychle a snažili se uběhat internacionály, kteří ale dobře kombinovali a již v poločase vedli 0:2 a v prvním utkání sezóny vyhráli po gólech, které stříleli: Kincl, Kabyl, Mičinec a Mašek. Po utkání se při dobrém občerstvení konala autogramiáda.

Výsledky 2015

 

 

11.9.2015  SK Holice – KFI ČR  2 : 4  (penalty 4:4) celkově 6 : 8

Holice-web

Utkání proti staré gardě SK Holice se hrálo v rámci oslavy 65 narozenin Antonína Olivy, bývalého hráče Holic, který byl také autorem jedné z branek. Internacionálové měli po celé utkání míč pod kontrolou, ale neproměnili celou řadu gólových šancí. Přesto cca 200 diváků vidělo oboustranně pěkný fotbal. Góly stříleli: Mičinec a Ulich po 2. Po utkání bylo příjemné posezení s občerstvením, autogramiádou a rozhovory s diváky i hráči soupeře.

3.9.2015  Výběr hráčů turnaje – KFI ČR  1 : 6

Horni-mecholupy-web

V areálu Na šancích (Horní Měcholupy) pořádala agentura M. S. A. production turnaj 13 - ti mužstev o pohár velitele spojovacího vojska v malém fotbalu. Vyvrcholením celodenní akce bylo utkání fotbalových internacionálů s výběrem nejlepších hráčů turnaje. Utkání mělo očekávaný průběh a silný výběr internacionálů předváděl krásné kombinační akce, které dokázal zakončovat góly, které stříleli: Kincl a Mičinec po 2, Kabyl a Kuchař po 1. Utkání sledovalo cca 300 spokojených diváků a potom byla v restauraci autogramiáda a hráči debatovali  s fanoušky.

15.8.2015  TJ Sokol Hostivice  -  KFI ČR  3 : 7

Sokol-hostivice-web

Oslavy 85 let založení fotbalu v Hostivici vyvrcholily utkáním domácího mužstva „nad 30 let" s internacionály. Hrálo se za velikého vedra a internacionálové si svým kombinačním, bezkontaktním fotbalem vytvářeli mnoho gólových šancí, ale obětaví domácí vše stačili likvidovat a ujali se vedení 1:0. Potom už se ale internacionálové začali prosazovat i střelecky a po gólech: Bittengel 2, Hromádko, Fiala, Mičinec, Kuchař a Horňák po 1, zvítězili 7:3. Utkání sledovalo cca 200 spokojených diváků, kteří viděli celkem 10 krásných gólů.

 8.8.2015  TJ ZD Kovářov – KFI ČR  1 : 7

Kovarov-web

Fotbaloví internacionálové ČR se představili v Kovářově v rámci Memoriálu V. Fořta a T. Měcháčka. Soupeřem jim bylo mužstvo Kovářova nad 30 let. Před utkáním předali oba kapitánové reprezentační dres chlapci na vozíčku a potom se již začalo hrát. Exhibiční utkání začalo ve velikém vedru uprostřed turnaje a domácí, kteří střídali jako v hokeji, brzy vedli 1:0. Ale ihned po rozehrání ze středového kruhu internacionálové vyrovnali a potom již góly po krásných akcích, přibývaly pouze do sítě domácích. Před cca 350 prohřátými ale fotbalem spokojenými diváky stříleli góly: Hromádko, Fiala a Kuchař po 2 a Mlejnek 1.

2.8.2015  FK Jablonec  -  KFI ČR 3 : 5

Jablonec-web

V Jablonci se slavilo 70 let fotbalu a domácí Legendy se utkali s mužstvem Klubu fotbalových internacionálů ČR. Vzhledem k následujícímu ligovému utkání FK Jablonec – Bohemians 1905, se bohužel hrálo na hřišti atletického stadionu, ale i tak přišlo několik set diváků, kteří viděli mnoho bývalých vynikajících hráčů Jablonce a celou řadu bývalých reprezentantů a oboustranně pěkné fotbalové akce. Domácí postavili dvě mužstva a každé hrálo proti internacionálům poločas. Internacionálové prokázali větší fotbalovou kvalitu a také sehranost a zaslouženě zvítězili, když góly stříleli: Kincl 2, Hromádko, Bittengel a Mičinec po 1. Za domácí skórovali: Fukal, Zelenka a Holub. Utkání řídil s přehledem mu vlastním Pavlín Jirků.

 1.8.2015  TJ Doksy – KFI ČR  1 : 6

Doksy-web_2

Oslavy 70 - ti let fotbalu v Doksech měly vyvrcholení utkáním domácí staré gardy s internacionály. Domácí hráči se představili v dobrém světle a dlouho byli internacionálům vyrovnaným soupeřem, ale internacionálové dobře kombinovali a hlavně byl gólově při chuti Mára Kincl. Po výborném výkonu všech hráčů se proti kvalitnímu soupeři gólově prosadili: Kincl 3, Fiala, Hromádko a Mičinec po 1. Hrálo se na kvalitním trávníku před cca 350 spokojenými diváky, kteří viděli sedm krásných gólů a hodně pěkného fotbalu. Po utkání byla autogramiáda.

26.7.2015  SK Chroustovice – KFI ČR 1 : 1

Chroustovice-web

Domácí mužstvo 1. B třídy nastoupilo se zajímavou taktikou: v první půli nastoupilo jedno mužstvo a ve druhé dalších 10 nových hráčů. V první, půli také hrál za domácí generální ředitel ČPP Jaroslav Besperát a bylo vidět, že má k míči i fotbalu dobrý vztah a rozumí si s ním. Internacionálové měli za sebou sobotní těžké utkání v Lanškrouně a tak se snažili dravým nájezdům domácích mladíků čelit kombinační hrou, což se jim dlouho dařilo. V první půli skóroval Kincl a domácí za velké radosti cca 500 spokojených diváků, vyrovnali 8 minut před koncem po zbytečné zpětné přihrávce Kuchaře, který jinak hrál velice dobře. Po utkání byla velká autogramiáda, rozhovory a focení s internacionály a také občerstvení na vysoké úrovni.

25.7.2015  TJ Lanškroun  - KFI ČR  0 : 1

Lanskroun-web

Oslavy 70 let fotbalu v Lanškrouně vyvrcholily utkáním proti internacionálům ČR. Domácí, v průměru o 15 let mladší hráli důsledný obranný systém, střídali se hokejově a tak diváci viděli pouze jednu branku. Jak prohlásil Petr Rada:“ Bylo to jako hrát v Prešově“. Kladem utkání byla oboustranně ohleduplná hra a tak cca 500 diváků bylo s předvedenou hrou spokojeno. Po utkání byla autogramiáda a rozhovory hráčů při příjemném občerstvení.  Gól vstřelil „volejem“ Kincl, po krásném centru Mičince.

18.7.2015  FK Teplice  -  KFI ČR  2 : 2  penalty  4 : 5  celkem  6 : 7

Fk-teplice-web

V rámci oslav 70 let založení klubu hrálo mužstvo Klubu fotbalových internacionálů České republiky proti Legendám teplického fotbalu.

Utkání bylo jako předzápas utkání ligového týmu  FK Teplice proti Dynamu Drážďany, které sledovalo více jak 4000 diváků a domácí prohráli 0:2.

Hrálo se za velikého vedra, na krásně připraveném trávníku a v mužstvu teplických legend nastoupili m.j. : Poštulka, Sabou, Lukáš, Verbíř, Divecký, Fousek, Bičovský, Melichar, Šourek, Franke, Kukol, Rampáček, a další. Také v mužstvu internacionálů bylo několik hráčů, kteří působili v Teplicích: Hunal, Kabyl, Karel Rada, Kuchař. Utkání řídil bývalý ligový a mezinárodní rozhodčí Otta Draštík a neměl mnoho práce, protože hráči obou mužstev hráli ohleduplně. V prvním poločase vychytal domácím nulu Poštulka, který chytil minimálně tři gólové střely. Ve druhém poločase se internacionálové ujali vedení 0 : 1 poté, co Kabyl vybojoval míč na brankáři Macháčkovi a jeho zpětnou přihrávku využil Ivo Ulich ke krásné ráně do růžku branky. Kabyl ovšem svůj souboj s gólmanem odnesl výronem a musel střídat. Zranil se i Hromádko. Chvíli poté po levé straně utekl Štambacher a z jeho přihrávky upravil Mičinec na 0 : 2. V závěru utkání se do útoku tlačili i obránci internacionálů, čehož domácí využili k vyrovnání stavu.

Góly  stříleli: Ulich, Mičinec a za Teplice Divecký a Sabou.

Penalty za internacionály proměnili: Kuchař, Samek, Mičinec, Štambacher a Ulich

19.7.2015 TJ SK Tučapy  - KFI ČR 2 : 6  penalty  4 : 5  celkem  6 : 11

Tucapy-web

Oslavy 95 let fotbalu vyvrcholily utkáním domácího okresního přeboru s internacionály. Bylo veliké vedro a domácí se snažili pohybem a nátlakovou hrou eliminovat přehled internacionálů, ale moc se jim to nedařilo a brzy to bylo 0:3. Před cca 600 spokojenými diváky stříleli góly: Bittengel 3, Mičinec, Fiala a Otepka po 1. Penalty proměnili: Mlejnek, Hunal, Sabou, Fiala a Otepka. Po utkání byla při příjemném občerstvení autogramiáda.

11.7.2015  TJ Sokol Tuhaň  -  KFI ČR  1 : 8

Sokol-tuhan-web

Tradiční Tuhaňská pouť a oslavy 70 – ti let fotbalu v obci byly důvodem utkání mužstva KFI ČR s domácím mužstvem. Hrálo se v přestávce turnaje a domácí po prvním vítězství v turnaji měli silnějšího soupeře a to fotbalové internacionály, kteří předváděli svůj bezkontaktní, kombinační fotbal a akce zakončovali pěknými góly. Před cca 800 spokojenými diváky góly stříleli: Kincl 3, Bittengel 2, Kabyl, Mičinec a Samek po 1. Po utkání bylo příjemné posezení a hráči se podepisovali a fotili s diváky.

5.7.2015  TJ Hrob – KFI ČR 1 : 3

Tj-hrob-web

Domácí pojali oslavy 70 – ti let fotbalu jako přípravu na novou sezónu v 1.B třídě a proti internacionálům, kteří byli v průměru o 20 let starší, postavili ještě dorostence a cizí hráče z vyšších soutěží. Kladem bylo, že se hrálo na kvalitním hřišti a domácí hráči i přes velikou bojovnost hráli až na několik zbytečných „zajetí“ do internacionálů slušně, ale jinak to byl tzv. mistrák a diváci mnoho pěkných kombinačních akcí neviděli, protože celé utkání bylo o soubojích o míč. Góly stříleli: Fiala, Mičinec ( PK) a Divecký, který v dresu KFI ČR odehrál první utkání.

4.7.2015  TJ Želivan Hulice – KFI ČR 2 : 7

Hulice-web

Vyvrcholení oslav 90 – ti let fotbalu v obci se odehrávalo za velikého vedra a hráči obou mužstev rádi využívali při  utkání kbelíky s vodou. Domácí mladí hráči se snažili pohybem limitovat technickou převahu internacionálů, ale proměňování šancí bylo hlavním trumfem hráčů KFI ČR. Přítomní diváci viděli 9 pěkných gólů a po utkání při příjemném posezení hráči podepisovali plakáty a pohlednice. Góly: Mičinec 3, Bittengel 2, Kabyl a Čabala 1.


 28.6.2015  TJ Sokol Počepice – KFI ČR 1 : 7  (penalty 4:4)  celkem 5 : 11

Pocepice-web

Za příjemně teplého dne probíhaly v Počepicích oslavy, a to hned tři. Slavilo se 90 let Sokola v obci, 50 let od založení fotbalu a také postup domácích do  Okresního přeboru. Internacionálové byli k divákům štědří a kromě pěkného fotbalu pogratulovali také sedmi góly, které před cca 200 diváky stříleli: Mičinec 3, Bittengel 2, Kabyl 1 a nejkrásnější gól dal levou nohou do růžku branky Jirka Němec – samozřejmě s průpovídkou: „když dát gól, tak pořádný“. Kladem utkání byla oboustranně ohleduplná hra. Penalty proměnili: Kuchař, Mičinec, Macho a Novotný. Po utkání byla při občerstvení autogramiáda.

27.6.2015  TJ Sázavan Bezvěrov – KFI ČR  1 : 3 (penalty 4 :5)  celkem 5 : 8

Bezverov-web

Při příležitosti Bezvěrovské poutě, bylo soupeřem domácímu mužstvu Okresního přeboru mužstvo Klubu fotbalových internacionálů ČR. Bylo po dešti a chvílemi svítilo slunce ale na hřišti měli domácí mistrák včetně rozhodčích, kteří pomáhali, jak se dalo. Neuznali internacionálům regulérní gól, přehlédli penaltu, ale hráči obou mužstev hráli ohleduplně a v dobrém tempu. Góly za internacionály před cca 400 spokojenými diváky stříleli: Kabyl, Fiala a Purkart. Penalty proměnili: Čabala, Kuchař, Sabou, Purkart a Vágner. Poprvé v dresu KFI ČR nastoupili Jirka Sabou, Standa Purkart a Robert Vágner. Po utkání byla při příjemném občerstvení autogramiáda.

20.6.2015  SK Slavoj OSEK – KFI ČR 1 : 4  (penalty 3 : 3) celkem 4:7

Osek-web

Domácí slavili 100 let od založení fotbalu v Oseku a gratulovat jim přijeli fotbaloví internacionálové ČR. Těsně před utkáním pršelo a bylo chladno. Na hřišti našim hráčům ovšem zima nebyla, protože domácí mladí hráči , kteří hrají okresní přebor, se svým pohybem snažili prosadit proti o mnoho let starším internacionálům, kteří však kontrolovali hru a kombinačními akcemi si vytvářeli gólové šance. Cca 600 spokojených diváků vidělo góly: Vyskočil 2, Veselý a Mašek po 1. Penalty proměnili: Kuchař, Veselý, Macho,  (Vašíček a Mašek stříleli do tyče). Po utkání byla autogramiáda při občerstvení hráčů obou týmů.

19.6.2015  Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – KFI ČR 1 : 7

Veseli-n-luz-web

Bylo po dešti, foukal studený vítr, ale utkání s domácí starou gardou v rámci Veselských slavností přesto mělo dobrou úroveň a cca 500 diváků vidělo mnoho krásných akcí a zatleskalo gólům, které za internacionály stříleli: Bittengel 2, Vašíček, Kabyl, Kuchař, Hromádko a Novotný po 1. Po utkání byla při občerstvení autogramiáda a hráči se fotografovali s nadějemi Lokomotivy Veselí nad Lužnicí.

 13.6.2015  FC Velešín – KFI ČR 1 : 4

Velesin-web

Za velikého vedra, před návštěvou cca 600 diváků, zahájil ligový rozhodčí Jílek utkání k výročí 80 - ti let fotbalu ve Velešíně, a to čestným výkopem starosty města. Internacionálové zpočátku vodili dlouze míč a snažili se dojít s míčem až do branky, ale domácí obrana i brankář byli proti. Až teprve prudká umístěná rána Bittengela vymetla horní růžek a skóre začalo dostávat jiný rozměr. Další góly za internacionály stříleli: Fiala, Otepka a Novotný krásným lobem z hranice velkého vápna. Po utkání při výborném rautu hráči podepisovali plakáty a besedovali s pamětníky fotbalu i mládeží. První utkání v dresu KFI ČR sehráli David Horejš a Rudolf Otepka.

 

7.6.2015  SK Vysoký Chlumec – KFI ČR 2 : 7  (penalty 4:5) celkem 6 : 12

Vysoky-chlumec-web 

Ve Vysokém Chlumci se konala pouť a v jejím rámci se představili  fotbaloví internacionálové. Bylo velké teplo, ale hřiště bylo pěkně připravené a domácí nažhavení na utkání. Brzy se začala projevovat kvalita hry a i přes nesmírnou obětavost a hokejové střídání domácích , skóre rostlo ve prospěch internacionálů. Před cca 250 nadšenými diváky stříleli: Kuchař a Hromádko po 2, Fiala, Bittengel a Veselý po 1. V penaltovém rozstřelu proměnili: Kuchař, Hromádko, Vašíček, Veselý a Macho. Po utkání byla při občerstvení autogramiáda.

6.6.2015 TJ Sokol Rozstání – KFI ČR 4:7

Rozstani-web 

Oslavy 80-ti let fotbalu v obci pod Ještědem probíhaly celý den a v hlavním utkání nastoupili domácí proti fotbalovým internacionálům. Hrálo se za velkého vedra před cca 800 spokojenými diváky, kteří viděli celkem 11 krásných gólů. Internacionálové brzy vedli 0:4 a poté trochu ubrali a domácí snížili na 3:4. Potom již po krásných akcích internacionálové stanovili konečný výsledek. Góly stříleli: Fiala 3, Hromádko a Papoušek po 2. Po utkání při občerstvení byla uspořádána autogramiáda a hráči hovořili s diváky a proběhlo také nezbytné fotografování. První utkání v dresu KFI ČR sehráli Miroslav Holeňák a Petr Papoušek.

 30.5.2015  TJ Sokol Nová Ves pod Pleší – KFI ČR 2:10

Nova-ves-p-plesi-web

Utkání se hrálo v rámci Novoveských slavností, bylo příjemné fotbalové počasí, pěkné hřiště a diváci, kterých bylo cca 200, viděli celkem 12 krásných gólů. Internacionálové brzy vedli, ale domácí bojovali a dokázali vyrovnat na 2:2. Potom už se prosadili zkušení bývalí profesionálové a skóre se změnilo po gólech, které stříleli:Vyskočil 3, Kuchař 2, Mašek 2, Hromádko 2, Samek 1. Po utkání byla autogramiáda spojená s občerstvením a besedou.

Výsledky 2014

5.10.2014  TJ Sokol Brtnice – KFI ČR  2 : 12  (penalty 3 : 4)

Brtnice-web

Ani chladné počasí neodradilo početné řady diváků, kterých se sešlo cca 400, při vyvrcholení oslav 80-ti let fotbalu v obci. Před utkáním bylo milé vystoupení dvou skupin mažoretek. Domácí stará garda začala aktivně a hráči se povzbuzovali k dobrému výkonu, což internacionálové řešili přesnou kombinační hrou zakončovanou góly, které stříleli: Mičinec a Veselý po 4, Fiala 2, Bittengel a Vašíček po 1. Penalty proměnili: Mičinec, Veselý, Kuchař a Macho. Po utkání byla autogramiáda spojená s občerstvením pro hráče.

20.9.2014  TJ Haná Nezamyslice – KFI ČR  0 : 7   (penalty 2 : 4)

Nezamyslice-web

Navzdory špatné předpovědi se hrálo za příjemného počasí na pěkném hřišti a diváci se bavili při krásných akcích obou mužstev. Domácí stará garda se snažila vstřelit alespoň jeden gól, ale maximem jejich snahy bylo nastřelené břevno. Také internacionálové třikrát nastřelili tyč, ale góly před cca 300 spokojenými diváky stříleli: Mičinec  5  a Veselý 2. Penalty proměnili: Schwarz, Samek, Dostál a Kafka. Miroslav Mlejnek slavil 55 narozeniny.  Po utkání byla autogramiáda a beseda spojená s příjemným občerstvením

14.9.2014  Sparta Mratín – KFI ČR  3 : 8  (penalty 3 : 4)

Mratin-web

Od rána pršelo, ale před utkáním přestalo a přírodní trávník v Mratíně byl překvapivě ve velmi dobrém stavu, což plně vyhovovalo technicky hrajícím internacionálům. Domácí stará garda hrála obětavě a bylo vidět, že si s míčem dokáží poradit. Hrálo se před cca 250 spokojenými diváky, kteří viděli  11 krásných gólů při utkání a dalších 7 při penaltách. Za internacionály stříleli: Bittengel 2, Kuchař 2, Mičinec 2, Fiala a Veselý po 1. Penalty proměnili: Mičinec, Samek, Kuchař a Veselý. Po utkání proběhla beseda a autogramiáda spojená s občerstvením pro hráče.

6.9.2014 FK Újezd nad Lesy – KFI ČR  1 : 5

Ujezd-nad-lesy-web

Oslavy 90-ti let FK Újezd nad Lesy vyvrcholily utkáním bývalých hráčů s internacionály ČR. Hrálo se na úplně novém trávníku, za nádherné  atmosféry, kterou vytvořilo cca 500 spokojených diváků. Hráči se jim odměnili výbornými akcemi a celkem 6 - ti góly. Za internacionály stříleli: Čabala, Kuchař, Fiala, Jeslínek a Bielik. Po utkání byla autogramiáda spojená s občerstvením pro hráče.

30.8.2014  SK Spartak Příbram – KFI ČR  1 : 3  (penalty 4 : 5)

Pribram-web2

Vyvrcholením oslav 120 - ti let klubu bylo utkání bývalých hráčů SK Spartak Příbram proti internacionálům ČR. Hrálo se v pěkném areálu Spartaku, který  jim závidí mnoho mužstev NL. Domácí byli v průměru o 10 let mladší a internacionálové s nimi měli těžkou práci. V cca 10 minutě zranil Štambacher a tak musel nastoupit Samek, který v sobotu 30.8. slavil 67 narozeniny. Takže byli vlastně dva oslavenci a obě mužstva jim pogratulovala pěknými výkony. Před cca 500 diváky všechny 3 góly vstřelil Franta Veselý. Penalty proměnili: Čabala, Samek, Kuchař, Veselý a Bobok.

23.8.2014  TJ Baník Svatava – KFI ČR  1 : 7  (penalty 3:4)

Svatava-web

V rámci Letních slavností Městyse Svatava nastoupilo proti internacionálům mužstvo bývalých hráčů Baníku Svatava. Bylo příjemné počasí a internacionálové svou kombinační hrou mnoho šancí domácím nedávali, zvláště když se střelecky dařilo Janu Fialovi, který do 15 minuty stačil vstřelit 3 góly. Další před cca 300 diváky stříleli: Jeslínek, Samek, Bittengel a Mlejnek. Po utkání byla autogramiáda spojená s občerstvením.

2.8.2014  Turnaj k 10-ti letům fotbalu SK Křičeň

Sk-kricen-web

 Turnaj se hrál za velikého vedra na krásném hřišti, obklopeném cca 3 metry vysokým živým plotem a zúčastnila se ho tři mužstva. Domácí SK Křičeň, hrající okresní přebor, tým sponzora turnaje FC NEXT Reality a mužstvo Klubu fotbalových internacionálů České republiky. Utkání se hrála na 2 x 15 minut a turnaj sledovalo cca 250 spokojených diváků.

SK Křičeň – FC NEXT Reality 3 : 3  

Vyrovnané utkání průběhem i výsledkem. Domácí dali příležitost ke hře převážně bývalým starším hráčům.

 FC NEXT Reality – KFI ČR  0 : 7

Silný výběr fotbalových internacionálů přehrával mužstvo NEXT Reality ve všech směrech a výsledkem bylo sedm krásných gólů pro početné obecenstvo, které bylo nadšeno předvedenou hrou.V poločase utkání to bylo 0 : 3 a bylo jasné, že góly budou přibývat. Góly stříleli : Kabyl 3 – nastoupil ve druhém poločase, Mičinec  a Kuchař po 2.

 SK Křičeň – KFI ČR  0 : 4

Před utkáním pořadatelé i internacionálové poděkovali domácímu mužstvu za postup do okresního přeboru a potom se již mohlo hrát.

Domácí mužstvo nastoupilo v kompletním složení a zpočátku svým pohybem a aktivitou vyrovnávalo technické nedostatky.  Internacionálové hráli trpělivě kombinační hru, domácí postupně ztráceli síly a v poločase KFI ČR vedlo po gólech Mičince 0 : 2. Ve druhém poločase přidali další góly Veselý a Bittengel, a tak se nadšení diváci po utkání rádi fotografovali s některými internacionály. Po skončení turnaje byla autogramiáda a beseda spojená s občerstvením pro hráče.

26.7.2014  TJ Trnová – KFI ČR 3 : 7

Trnova-web

Za velikého vedra se hrálo utkání při oslavách 85 - ti let fotbalu v Trnové, současného účastníka okr. přeboru. Domácí, kteří byli v průměru o 20 let mladší, začali s velkým nadšením a zpočátku v utkání   2 x vedli, ale internacionálové se pomalu dostali do své kombinační hry a velice objektivní diváci, kterých bylo nejméně 400, měli za co tleskat. Rozhodčí Pavlín Jirků (Paša) odpískal celkem 10 krásných gólů, sedm z nich vstřelili: Fiala 3, Kabyl 2, Kuchař a Mičinec po 1. Po utkání byla autogramiáda a beseda spojená s vynikajícím občerstvením.

20.7.2014 PAMACO Team – KFI ČR  2 : 8

Brankovice-1-web

Tropické počasí a začátek v 15,00 znamenal, že diváci se šli koupat a na stadionu bylo pouze 300 skalních fandů fotbalu, kteří ovšem viděli deset nádherných gólů a celou řadu pěkných fotbalových akcí. Utkání se hrálo na památku Romana Kuklety, který v Brankovicích sehrál svůj poslední zápas za internacionály. Góly stříleli: Mičinec 4, Kabyl 2, Kuchař a Kafka po 1. Po utkání byla autogramiáda a beseda spojená s občerstvením

19.7.2014  TJ Sokol Lenešice – KFI ČR  2 : 7

Lenesice-web

Za velikého vedra se opět zadařilo Janu Fialovi, který za poločas vstřelil 4 góly, vesměs po přihrávkách Bittengela a  utkání bylo rozhodnuto. Další góly stříleli: Ondra, Bittengel a Veselý. Utkání sledovalo cca 250 spokojených diváků, kteří místo na plovárnu šli na fotbal. Po utkání byla autogramiáda spojená s občerstvením.

 

12.7.2014 TJ Hraničář Malonty – KFI ČR 2 : 7 (penalty 2: 4)

Malonty-web

Domácí měli dva důvody k oslavě, a to 90 let trvání klubu a postup do 1. B třídy. Internacionálové jim pogratulovali sedmi krásnými góly a nápaditou kombinační hrou, které často zatleskalo více jak 500 nadšených diváků. Těsně před utkáním byla průtrž mračen a hřiště bylo pokryto cca 5 cm vody, která se v průběhu utkání pomalu vsakovala. Po utkání bylo v místní restauraci posezení s příznivci spojené s autogramiádou. Góly stříleli: Kuchař 3, Votava a Ulich po 2. Penalty : Ulich, Kuchař, Mičinec a Samek. Pátá se již nekopala.

5.7.2014  FK Hýskov – KFI ČR  1 : 1

Hyskov-web

Tak jsme zase hráli mistrák, byla první slova internacionálů po utkání v Hýskově. Domácí účastník 1. B třídy přistoupil k utkání zodpovědně, hráči důsledně obsazovali internacionály, kterým bylo v průměru o 2O let více a tak diváci, kterých bylo cca 300, moc fotbalu neviděli, spíše jen souboje o míč. Utkání se hrálo na krásném hřišti a celá akce byla v rámci 13. obecních slavností a slavnostní výkop měla starostka obce. Gól za internacionály střílel Tibor Mičinec, který v této sezóně vstřelil již 9 gólů.

29.6.2014  TJ Sokol Bobrová – KFI ČR  3 : 6

Bobrova-web

Ze zamračeného nebe se spustil prudký liják těsně před utkáním a vytrval až do druhého poločasu utkání, které bylo uspořádáno v rámci otevření nového víceúčelového hřiště. Domácí nás překvapili „líným“ míčem, se kterým se hrálo a bylo vidět, že oni s ním mají své zkušenosti. Internacionálům nějakou dobu trvalo, než si na ten míč zvykli, ale potom již nic nestálo v cestě předvést pěknou kombinační hru a krásné góly, které stříleli: Kuchař a Mičinec po 2, Němec a Fiala po 1. Utkání i přes nepříznivé podmínky sledovalo cca 250 spokojených diváků a po utkání byla autogramiáda a beseda spojená s občerstvením.

28.6.2014  TJ Zlaté Hory – KFI ČR  2 : 5

Zlate-hory-web

Před utkáním se spustil prudký déšť, který krásně pokropil travnatou plochu a osvěžil vzduch. Během utkání již nepršelo a soupeřem internacionálů bylo úspěšné mužstvo hrající v 90- tých letech krajský přebor.  Hrálo se oboustranně ohleduplně a internacionálové vedli již 0:4, i když neproměnili celou řadu vyložených gólových příležitostí. Ve druhém poločase se opět vyznamenával domácí brankář, ale i tak vidělo cca 400 nadšených diváků sedm krásných gólů. Zvláště střela domácího hráče, která zapadla přímo do růžku branky byla jako pro galerii nejkrásnějších gólů. Za internacionály stříleli: Mičinec 2, Drozd 1, Kabyl 1, Kuchař 1. Hráče obou mužstev po utkání vyprovázel do kabin velký potlesk diváků.

21.6.2014 TJ SK Zvole – KFI ČR  0 : 9 (penalty 4 : 4) 

Sk-zvole-web

Vyvrcholením oslav 80–ti let fotbalu v obci nedaleko Zábřehu bylo utkání domácího mužstva, které hraje 1.B třídu, doplněného o několik starších hráčů s mužstvem fotbalových internacionálů ČR. Kladem utkání byla ohleduplná hra všech hráčů a tak se hrálo před oběma brankami, ale pouze internacionálové své šance dokázali proměnit. Před cca 250 spokojenými diváky dali góly: Mičinec 4, Kabyl 3, Hromádko a Veselý po 1. Penalty dali: Mičinec, Samek, Veselý a Vašíček. Tomáš Kuchař orazítkoval pouze tyč. Po utkání byla autogramiáda a beseda spojená s občerstvením pro hráče.

14.6.2014  FK Baník Radvanice – KFI ČR  0 : 8  (penalty 4 : 5) 

Radvanice-web

Hrálo se na krásném hřišti, které je po vytěžení dolu na uhlí postaveno na místě bývalé haldy a domácí slavili 10 let od založení klubu. Kvalitní hřiště vyhovovalo kombinační hře internacionálů a góly v domácí brance s probíhajícím časem přibývaly. Oboustranně se hrálo opatrně a téměř bez faulů a cca 200 spokojených diváků zatleskalo gólům, které za internacionály stříleli: Ulich 2, Fr. Veselý 2, Luk. Veselý 2, Hromádko a Kuchař po 1. Penalty proměnili: Čabala, Fr. Veselý, Luk. Veselý, Kuchař a Macho. Po utkání byla autogramiáda a beseda spojená s občerstvením pro hráče.

 

7. 6. 2014   TJ Sokol Radouň – KFI ČR  0 : 6 (penalty 3:4) 

Radoun-2014-web

Utkání se hrálo při příležitosti oslav 50 - ti let trvání klubu a v rámci Radouňské poutě. Domácí hráči oplývali snahou a bojovností, ale silný výběr internacionálů kontroloval míč a již v prvním poločase po pěkných akcích vedl o 4 góly a celkový výsledek byl 0:6. Před cca 250 spokojenými diváky stříleli góly: Ivo Ulich 4, Jan Fiala a Tibor Mičinec po 1. V penaltovém rozstřelu, který skončil 3:4 proměnili: Ondra, Ulich, Kuchař a Veselý.

Výsledky 2013

1.5.2013  FK Kralupy 1901 – KFI ČR  3:4

Fk-kralupy-web_2

Hrálo se za chladného počasí a soupeřem internacionálů bylo domácí mužstvo vedoucí okresní přebor. První gól letošní sezóny vstřelil nádherně do růžku branky Mlejnek a brzy přidal další po pěkné kombinační akci Ulich. Potom domácí snížili po chybě v naší obraně, ale Lokvenc stanovil poločasový výsledek na 1:3. Ve druhém poločase domácí zvýšili dravost a agresivitu a podařilo se jim vyrovnat, ale Ivo Ulich svým druhým gólem rozhodl o výsledku. Utkání sledovalo cca 300 diváků.

8.5.2013  TJ Sokol Obříství  -  KFI ČR  4:7

Obristvi-2-web_2

Domácí klub slavil 110 let trvání a fotbaloví internacionálové přijeli pogratulovat a potěšit diváky svým uměním. Již v první minutě však domácí udělali chybu, Mičinec přihrál Fialovi a bylo to 0:1. Poločas po krásném Mičincově gólu skončil 0:2. Třetí gól nám neuznali pro domnělý ofsajd a vzápětí domácí snížili na 1:2. Potom opět zvýšil Veselý na 1:3 a následně domácí ranou zdálky upravili na 2:3. Následovaly penalty ze kterých za internacionály stříleli: Štambacher, Samek, Bažant a Veselý. Domácí proměnili pouze dvě a utkání skončilo 4:7. Sledovalo cca 300 spokojených diváků, kteří nešetřili potleskem.

18.5.2013  Sokol Vícov – KFI ČR  4 : 12

Vicov-web

Za krásného počasí na pěkném trávníku sehráli internacionálové utkání se starou gardou Sokola Vícov. Asi 250 diváků přihlíželo pěkným kombinačním akcím a zatleskalo celkem 16 - ti gólům. Za internacionály stříleli během utkání: Drulák 3, Fiala 2, Kafka a Veselý po 1 gólu. Penalty proměnili: Štambacher, Samek, Mlejnek, Veselý a Drulák

25.5.2013 TJ Baník Union Nové Sedlo – KFI ČR  4 : 11

Nove-sedlo-web

Utkání s bývalými hráči Nového Sedla se hrálo při příležitosti městské poutě a přihlíželo mu cca 500 spokojených diváků, kteří viděli nejprve čestný výkop starosty a potom celkem 15 gólů. Při utkání po pěkných akcích za internacionály stříleli góly: Fiala 2, Jeslínek 2, Veselý 2 a Mičinec. Utkání skončilo 1:7 a poté následovaly pokutové kopy s výsledkem 3:4. Za internacionály proměnili: Štambacher, Samek, Mičinec a Bažant.

15.6.2013  Výběr Blanska – KFI ČR  1 : 10

Blansko-web

Hrálo se při příležitosti nepřetržité 24 hodinové štafety běžců na stadionu a soupeřem internacionálů byli bývalí hráči Blanska. Za velikého vedra zvítězili internacionálové po pěkných gólech střílených: Drulák a Veselý po 3, Mucha 2, Jiří Fiala 1 a Vašíček 1. Utkání sledovalo cca 500 spokojených diváků.

16.6.2013 Sokol Radnice – KFI ČR 3 : 11

Radnice-web

Radnické městské slavnosti vyvrcholily utkáním staré gardy s mužstvem KFI ČR. Hrálo se 2 x 30´a potom se kopaly penalty. Po pěkných kombinačních akcích stříleli góly : Mičinec 4, Jeslínek 2, Karel Rada 2. Po základní hrací době utkání skončilo 1 : 8 a šlo se na penalty. Před cca 350 spokojenými diváky penalty proměnili: Veselý, Samek a Karel Rada, neproměnil Mičinec  a vzhledem k tomu, že domácí neproměnili dvakrát, páté penalty se už nekopaly.

21.6.2013 SK Tlustice – KFI ČR  1 : 3

Tlustice-web

Domácí mužstvo, účastník okresního přeboru bylo důstojným soupeřem pro internacionály, kterým začínal víkend, ve kterém za tři dny sehráli 4 utkání. Hrálo se 2 x 35´ a domácí hráli obětavě, ale také ohleduplně a tak diváci viděli celou řadu krásných akcí při kterých se vyznamenal domácí brankář. Před cca 300 nadšenými diváky stříleli góly: Ulich 2 a Mičinec 1.

22.6.2013 od 10,30  Slovan Lysá nad Labem – KFI ČR  3 : 5

Lysa-nad-labem-web

Domácí slavili 100 let založení klubu a soupeřem jim byli fotbaloví internacionálové ČR. Hrálo se za velikého tepla a domácí stará garda se hokejovým střídáním snažila eliminovat kombinační převahu internacionálů, kteří v průběhu utkání nastřelili 3 x tyč branky a domácí brankář zázračně vychytal několik dalších jistých gólových příležitostí. Domácí se soustředili na obranu a internacionály čekalo odpoledne ještě jedno utkání a tak po dohodnuté hrací době 2 x 30´skončilo utkání 0 : 0. Následovaly penalty, které proměnili:Samek, Štambacher, Mičinec, Bobok a Ondra a před cca 350 spokojenými diváky utkání skončilo výsledkem 3 : 5 pro KFI ČR.

22.6.2013 od 17,00  SK STAP TRATEC Vilémov – KFI ČR  9 : 8

Vilemov-web

Ve Vilémově se otevírala nová hrací plocha a soupeřem internacionálů měla být stará garda domácích. Ti ovšem posílili svou starou gardu o několik mladších hráčů, kteří ještě hrají soutěže a unavení internacionálové nestíhali v začátku utkání jejich tempo.  Ve druhém poločase se již hra více vyrovnala a v dohodnuté hrací době 2 x 30´ utkání skončilo 7 : 4 a potom se kopaly penalty. Cca 500 spokojených diváků vidělo celkem 17 krásných gólů. Za internacionály stříleli: Veselý 2, Mičinec a Ondra po 1. Penalty skončily 2 : 4 a za internacionály proměnili: Ondra, Bobok, Mičinec, Štambacher.

23.6.2013  SK Doksy  -  KFI ČR  3 : 4

Doksy-web

Oslavy 100 let fotbalu v obci vyvrcholily utkáním domácího A mužstva, hrajícího 1. B třídu, proti internacionálům ČR. V předzápase hrálo domácí B mužstvo proti hokejistům Kladna. Hlavní utkání se hrálo na 2 x 30´a 5 penalt. Domácí přistoupili k utkání jako k mistrovskému a mladí rozhodčí také. Starší internacionálové nedostávali prostor ke svým kombinačním akcím, a když neproměnili několik vyložených gólů, v základní hrací době utkání skončilo 1:0. Před cca 800 diváky následovaly pokutové kopy, které proměnili: Samek, Mičinec, Drsek a Štambacher a vzhledem k tomu, že domácí neproměnili 3 pokutové kopy tak utkání skončilo 3:4 pro internacionály.

29.6.2013  SK Staré město u Bruntálu – KFI ČR  4 : 10

Stare-mesto-u-bruntalu-web

Jedním z vrcholů oslav 800 let od založení obce, bylo utkání domácích s mužstvem Klubu fotbalových internacionálů ČR. Na velmi pěkném hřišti před návštěvou cca 600 spokojených diváků se hrál oboustranně útočný fotbal, ale internacionálové dokázali lépe zakončovat své akce. V dohodnuté hrací době skórovali: Ondra a Kabyl po 2, Mičinec a Samec. Pokutové kopy proměnili: Samec, Štambacher, Ondra a Mičinec a výsledek byl 2 : 4. Celkový výsledek 4 : 10.

30.6.2013  Sokol Ondřejov – KFI ČR  2 : 2

Ondrejov-web

Vyvrcholením oslav 80 – ti let založení klubu bylo utkání domácího „A“ týmu s mužstvem fotbalových internacionálů. Hrálo se na pěkném hřišti a domácí hráči hýřili aktivitou a pohybem. Internacionálové s věkovým průměrem vyšším o 20 let se snažili kombinovat a dvakrát v utkání vedli, ale po chybách v obraně domácí vždy dokázali vyrovnat. V utkání jsme měli několik vyložených akcí, ale ani Mičinec, ani Fiala nedokázali skórovat. Góly před cca 300 spokojených diváků stříleli: Kabyl a Bittengel.

6.7.2013  SK Běleč – KFI ČR  7:9

Belec-web

Oslavy v Běleči pojali domácí jako mistrovské utkání a vydatně jim v tom pomáhali i rozhodčí. Internacionálové vedli deset minut před uplynutím hrací doby 5:3, ale potom rozhodčí prodlužoval hrací dobu tak dlouho až odpískal penaltu a domácí vyrovnali na 5:5. Potom se kopaly penalty a určily celkový výsledek. Góly před cca 300 spokojených diváků stříleli: Hromádko 3, Ulich a Fiala. Pokutové kopy proměnili: Ondra, Mičinec, Kuchař a Bittengel.

7.7.2013 Veltruby -  Při oslavách 650 let obce se ve Veltrubech hrála dvě utkání

 Veltruby-web

Čechie Veltruby – KFI ČR  0:5

Góly stříleli : Hromádko 3, Kincl a Mičinec

 Meteor Hradištko – KFI ČR  0:4

Góly stříleli: Mičinec 2, Rada a Šmarda 

Hrálo se před návštěvou cca 250 spokojených diváků, kteří tleskali pěkným kombinačním akcím internacionálů a viděli celkem devět krásných gólů.

20.7.2013  FK Obruby – KFI ČR 3:3

Fk-obruby-web

Oslavy v obci vyvrcholily na fotbalovém hřišti, kde kromě fotbalu byl připraven i kulturní program. Domácí překypovali aktivitou i v parném počasí a v závěru utkání dokázali srovnat z 1:3 na konečných 3:3. Internacionálové hráli svůj kombinační fotbal a mnohdy místo střely na branku zbytečně přihrávali , ale divákům kterých přišlo cca 300 se to líbilo. Góly stříleli: Kabyl, Mičinec a Kuchař

27.7.2013 FC Šumavské Hoštice –oslavy 45 let klubu – turnaj

Fc-sumavsle-hostice-web

V prvním utkání se utkalo domácí A mužstvo s B týmem a zvítězilo 3:1

 Druhé utkání:  FC Šum. Hoštice B – KFI ČR 0:7, góly: Fiala , Mičinec a Hromádko po 2 a Kabyl 1

 Finále: FC Šumavské Hoštice A – KFI ČR 2:5 , góly: Mičinec 3, Kabyl a Veselý po 1

Hrálo se po dešti, který utlumil veliké vedro, a spokojení domácí diváci se na závěr dočkali ještě penalt, které skončily výhrou internacionálů 2:5. Penalty proměnili: Ondra, Samek, Kuchař, Mašek a Mičinec.

3.8.2013 FK Jevišovice – KFI ČR 4:8

Jevosovice-web_2

Za velikého vedra se hrálo utkání domácí staré gardy posílené o několik hráčů A mužstva proti internacionálům ČR. Utkání bylo koncipováno v rámci dne veteránů a před utkáním byla přehlídka opravdových nádherných starých automobilů. Samotné utkání bylo hráno v přátelském duchu a internacionálové se prosazovali svou kombinační hrou a schopností proměňovat gólové šance. Nádherný gól vstřelil Jirka Němec a ostatní vstřelili: Mičinec 3, Kabyl 2, Kafka a Veselý.

10.8.2013  Horní Jiřetín – KFI ČR 5:11

Horni-jiretin-web

Oslavy 750 let města Horní Jiřetín vyvrcholily utkáním domácí staré gardy proti KFI ČR. Utkání přihlíželo cca 350 spokojených diváků. Kteří viděli celkem 16 krásných gólů. Samotné utkání skončilo výsledkem 2:6, když góly za internacionály stříleli: Mičinec a Bittengel po 2, Kuchař a Mlejnek po 1. Penalty proměnili: Ondra, Bittengel, Kuchař, Samek a Macho.

17.8.2013  SK Poříčany – KFI ČR  1:8

Poricany-web

Domácí mužstvo složené z hráčů nad 35 let začalo velice sebevědomě a aktivně, ale kopací technika a schopnosti internacionálů byly nad jejich možnosti a postupně skládali zbraně. Výborně v utkání zahrál zejména Ivo Ulich, ale celé mužstvo bylo kompaktní a cca 250 diváků oceňovalo jejich výkony. Domácí snížili až za stavu 0:7 a jejich gól byl velice aplaudován. Góly stříleli: Veselý 3, Ulich a Mičinec po 2, Ondra 1.

31.8.2013  TJ Sokol Plaňany – KFI ČR  2:3

Planany-web_2

Domácí A mužstvo hrálo rychle a snažilo se napadáním rušit kombinační akce internacionálů, kteří ovšem brzy vstřelili dva góly a potom domácí jenom snižovali na pro ně přijatelný výsledek. Internacionálům se tentokrát nedařilo zakončovat akce a tak cca 300 spokojených diváků vidělo pouze pět gólů. Za internacionály stříleli: Kuchař, Ulich a Mičinec

 1.9.2013  TJ Sokol Plavy – KFI ČR  1:12

Plavy-web

Oslavy 90 – ti let fotbalu v Plavech vyvrcholily utkáním domácí staré gardy proti internacionálům ČR. Hrálo se za krásného počasí na pěkném hřišti a cca 250 nadšených diváků vidělo celkem 13 krásných gólů.  Zejména gól Veselého vstřelený přímo „ z voleje “ po centru Petra Rady by byl ozdobou každého ligového utkání. Petr Rada předvedl ve druhém, poločase několik nádherných centrů. Góly internacionálů stříleli: Fiala, Mičinec a Veselý po 3, Hromádko 2 a Mlejnek.

7.9.2013  TJ Chodouň – KFI ČR 1: 15

Chodoun-web

Za krásného počasí v sobotu dopoledne vyvrcholily oslavy 70 - ti let založení fotbalu v Chodouni utkáním bývalých hráčů Chodouně a internacionálů ČR. Před cca 150 spokojenými diváky za internacionály stříleli góly: Mičinec 5, Fiala a Ulich po 3, Bittengel 2, Kuchař a Němec po 1. Po utkání byla beseda a autogramiáda.

7.9.2013  Slovan Kamenice nad Lipou : KFI ČR  3 : 4

Kamenice-nad-lipou-web

Sobotní odpoledne bylo pro internacionály mnohem těžší, než dopolední „předzápas“, protože domácí postavili mladé hráče z kádru A mužstva doplněné dvěma staršími a střídali hokejovým způsobem, tak aby vyvinuli stálý tlak na internacionály, kteří byli věkově v průměru o 20 let starší. Oslavy 90 – ti let fotbalu byly  uspořádány na vysoké úrovni, což internacionálové ocenili a snažili se ukázat své fotbalové přednosti, což se jim nakonec podařilo po gólech, které vstřelili Fiala 2, Ulich a Mlejnek po 1 . Cca 500 nadšených diváků tleskalo i při pokutových kopech, které internacionálové vyhráli 4:0, když Macho v brance nebyl překonán.

7.12.2013  Dukla Praha – KFI ČR 3:5

Dukla-web
Utkání se hrálo v rámci Fotbalového Mikuláše na Dukle a předcházel mu turnaj žákovských družstev. Bylo vzpomínkou na Frantu Veselého, který by se dožil ten den 70-ti let. V mužstvu KFI ČR nastoupili spolu syn Fr. Veselého a jeho dva synové. Obě mužstva byla složena převážně z členů KFI ČR a čestný výkop provedli Ivo Viktor a Antonín Panenka. Góly za KFI ČR stříleli: Hromádko 2, Kabyl, Mičinec a Dan Veselý, za Duklu: Fiala 2 a Kincl.

 

Panely

panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.