Termíny 2024

Ne       26.5.    13,00   Dukla Janovice (Klatovy)

Pá        31.5.    18,00   TJ Karlštejn (Beroun)  

So        8.6.      17,00   SK Miletín (Jičín)

So        15.6.    15,00   TJ Suchohrdly (Znojmo)

So        22.6.    14,00   TJ Litohoř (Třebíč)

So        29.6.    17,00   Slatiňany (Chrudim)

So        6.7.       16,00   Chrášťany (Rakovník)

So        20.7.    16,00   FK Proseč (Skuteč)

So        3.8.      16,00   FJ SRK Železná Ruda (Klatovy)

So.      10.8.     16,00   SK Selmice (Pardubice)

Po        12.8.    17,00   Nový Bydžov (Hradec Kr.)

So        24.8.    ,00       Velký Osek (Poděbrady)

So        31.8.    14,00   AFK Hronov (Náchod)

So        7.9.      10,00   Spartak Pilníkov (Trutnov)

 

Termíny 2023

KFI ČR

Termínová listina 2023 

So     17.6. 16,30         Sokol Štoky (Humpolec)

So     24.6. 15,00         Sok. Suchdol n. Lužnicí

Ne    25.6. 16,00          Bystřice pod Hostýnem 

So     8.7.   17,00         FK Svéradice

So     5.8.   17,00         Slavoj Zvoleněves (Slaný)

So     12.8. 17,00         TJ Kly (Mělník)

So     26.8. 16,00         TJ Mrlínek (Zlín)

Ne     27.8. 14,00         Heřmanův Městec

So.    16.9. 15,00.        Klášterec nad Ohří

Termíny 2022

 

So    5.2.    16,30   Saint-Gobain (hala 11 Chodov)

So    4.6.    13,30   Sokol Libiš

So   18.6.   16,00   Lázně Bělohrad

Pá   24.6.   17,30   AFK Milovice

So   25.6.   15,00   Sokol Slavonice   

So    2.7.    

Út    5.7.    16,00   Jiskra Erpužice

So    9.7.    16,00   FC Dubicko

So   16.7.               České Velenice

So   23.7.   17,00   Velhartice

So   30.7.   15,30   Jiskra Velké Březno

So    6.8.    16,00   Sok. Skalice nad Svitavou

So   13.8.   16,00   SK Starý Jičín

So   27.8.                TJ Baník Vintířov

So     3.9.   15,00   Tatran Kadaň

 

Termíny 2021

So         26.6.       15,30     TJ Sokol Moravské Bránice (Ivančice)

So          3.7.        16,00     TJ Sokol Popovice (Benešov)

Po          5.7.        16,00     TJ Libice nad Cidlinou

So         10.7.       15,00     FC Jiskra Červená Voda 2008 (Králíky)              

So          17.7.       

So          24.7.      17,00     TJ Sokol Stará Ves (Rýmařov)

Ne         25.7.       14,30     TJ Sokol Jeneč

So          31.7.       16,00     TJ Kašava (Zlín)

So           7.8.       15,00     TJ VČS Tmaň

Pá          13.8.      18,00      Mádl Team (Putim)

So          14.8.      

So          21.8.      17,00     SK Kdyně 1920 (Domažlice)

So          18.9.      17,00     SK Střešovice 1911

Termíny 2020

KFI ČR - Termíny 2020

So  27.6.  16,00  TJ Sokol Dolní Hbity 

So  11.7.  16,00  TJ Sokol Kojice

So  18.7.  15,30  Baník Habartov 

So   1.8.   17,00  Sokol Postupice 

Ne  2.8.   17,00  Jiskra Třemešné 

So  8.8.    16,00  Sok. Dolní Žandov 

So  15.8.  17,00  FK Dobříč 1940                        

So  29.8.  16,00  Fotbal Jevišovice 

So   5.9.  16,30  FC Nový Hr. Králové

So  12.9.  16,00  Baník Osek 

So  19.9.  15,00  Sokol Soběkury 

 

Termíny 2019

 

St             8.5.      15,00     FC Slavoj Žirovnice

So            25.5.     17,00     TJ Kly 

So             1.6.      16,30     SK Labský Kostelec

Pá             7.6.      18,00     TJ Baník Stříbro

So             8.6.      17,00     SK Zásada (Jablonec)

Ne            9.6.      16,00     TJ Slavoj Stod u Plzně

So           15.6.      16,00     FK TRAFO Hadačka  (Plzeň)

Ne          16.6.      16,30     TJ Malše Roudné (Č. Budějovice)

So           22.6.      16,00     SK Blaník Načeradec (Vlašim)

Ne          23.6.      16,30     TJ SK Zvole (Zábřeh na Moravě)

So           29.6.      16,00     FK Týnec nad Labem (Kolín)

Ne          30.6.      14,00     TJ Krásný Dvůr (Louny)

So             6.7.      14,00     TJ AFK Bratčice (Čáslav)

Ne            7.7.      15,00     TJ Sokol Měčín (Klatovy)

So           13.7.      15,00     TJ Sokol Nedakonice (Uh. Hrad.)

So           20.7.      17,00     TJ Sokol Čížová (Písek)

So           27.7.      16,00     TJ Husinec (Prachatice)

So             3.8.      10,30     1. FC Spořice (Chomutov)

So           10.8.      16,00     TJ Nové Hrady (Č. Budějovice)

So           17.8.      17,00     TJ Sokol Pačejov (Horažďovice)

Pá           23.8.      16,30     MFK Kravaře (Opava)

So           31.8.      17,00     SK Nemošice (Pardubice)

So             7.9.      15,30     1. FK Družst. Nikolčice (Břeclav)

So           14.9.      16,00     SK Dubí (Teplice)

 

 

 

Termínová listina – 2018

So 16.6.  17,00   FK Nová Role (Karlovy Vary)

Ne 17.6.  13,00  SK Červený Kůň Tábor (stad. Míru)

So 23.6.  15,00   TJ Chlumec (Ústí n. L.)

So 30.6.  17,00   Sok. Drnovice (Blansko)

So  7.7.   14,00   SK Horní Ves (Pelhřimov)

So 14.7.  17,00   TJ Sokol Ctiněves (Roudnice n/L)

So 21.7.  15,00   SK FC Koclířov (Svitavy)

So 28.7.  15,30   TJ Start Dešenice (Nýrsko)

So  4.8.   17,00   SK Pavlíkov (Rakovník)

So 11.8.  17,30   FK Junior Strakonice

So 18.8.  17,00   TJ Sokol Velké Opatovice (Blansko)

Ne 19.8.  14,30   FK Loučeň (Nymburk)

Pá 31.8.  17,30   Sokol Dolní Beřkovice (Mělník)

So  1.9.   15,00   Sokol Puklice (Jihlava)

So   8.9.  16,00   Sigma Lutín (Olomouc)

Ne  9.9.   19,00  Žiar nad Hronom (utkání SR - ČR internacionálů)

Panely

panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.