Termíny 2019

 

St              8.5.      14,00     FC Slavoj Žirovnice

So            25.5.     14,00     TJ Kly 

So             1.6.      17,00     SK Labský Kostelec

Pá             7.6.      18,00     TJ Baník Stříbro

So             8.6.      17,00     SK Zásada (Jablonec)

Ne            9.6.      16,00     TJ Slavoj Stod u Plzně

So           15.6.      16,00     FK TRAFO Hadačka  (Plzeň)

Ne          16.6.      16,30     TJ Malše Roudné (Č. Budějovice)

So           22.6.      16,00     SK Blaník Načeradec (Vlašim)

Ne          23.6.      16,30     TJ SK Zvole (Zábřeh na Moravě)

So           29.6.      16,00     FK Týnec nad Labem (Kolín)

Ne          30.6.      14,00     TJ Krásný Dvůr (Louny)

So             6.7.      14,00     TJ AFK Bratčice (Čáslav)

Ne            7.7.      15,00     TJ Sokol Měčín (Klatovy)

So           13.7.      15,00     TJ Sokol Nedakonice (Uh. Hrad.)

So           20.7.      17,00     TJ Sokol Čížová (Písek)

So           27.7.      16,00     TJ Husinec (Prachatice)

So             3.8.      10,30     1. FC Spořice (Chomutov)

So           10.8.      16,00     TJ Nové Hrady (Č. Budějovice)

So           17.8.      17,00     TJ Sokol Pačejov (Horažďovice)

Pá           23.8.      16,30     MFK Kravaře (Opava)

So           31.8.      16,00     SK Nemošice (Pardubice)

So             7.9.      15,30     1. FK Družst. Nikolčice (Břeclav)

 

 

 

Termíny 2018

Termínová listina – 2018

So 16.6.  17,00   FK Nová Role (Karlovy Vary)

Ne 17.6.  13,00  SK Červený Kůň Tábor (stad. Míru)

So 23.6.  15,00   TJ Chlumec (Ústí n. L.)

So 30.6.  17,00   Sok. Drnovice (Blansko)

So  7.7.   14,00   SK Horní Ves (Pelhřimov)

So 14.7.  17,00   TJ Sokol Ctiněves (Roudnice n/L)

So 21.7.  15,00   SK FC Koclířov (Svitavy)

So 28.7.  15,30   TJ Start Dešenice (Nýrsko)

So  4.8.   17,00   SK Pavlíkov (Rakovník)

So 11.8.  17,30   FK Junior Strakonice

So 18.8.  17,00   TJ Sokol Velké Opatovice (Blansko)

Ne 19.8.  14,30   FK Loučeň (Nymburk)

Pá 31.8.  17,30   Sokol Dolní Beřkovice (Mělník)

So  1.9.   15,00   Sokol Puklice (Jihlava)

So   8.9.  16,00   Sigma Lutín (Olomouc)

Ne  9.9.   19,00  Žiar nad Hronom (utkání SR - ČR internacionálů)

Panely

panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.