Termíny 2021

So          29.5.      17,00     TJ Sokol Jeneč

So          19.6.      16,00     TJ Sokol Hrabišín (Šumperk)

So          26.6.      16,00     SK Kdyně 1920 (Domažlice)

So          3.7.        16,00     TJ Sokol Popovice (Benešov)

Po          5.7.        16,00     TJ Libice nad Cidlinou

So         10.7.       16,00     FC Dubicko (Šumperk)                

Ne         11.7.       15,00     TJ Jiskra Erpužice (Stříbro)

So          17.7.      17,00     TJ Slavoj Choltice (Pardubice) 

So          24.7.      17,00     TJ Sokol Stará Ves (Rýmařov)

So          31.7.      16,00     TJ Kašava (Zlín)

Termíny 2020

KFI ČR - Termíny 2020

So  27.6.  16,00  TJ Sokol Dolní Hbity 

So  11.7.  16,00  TJ Sokol Kojice

So  18.7.  15,30  Baník Habartov 

So   1.8.   17,00  Sokol Postupice 

Ne  2.8.   17,00  Jiskra Třemešné 

So  8.8.    16,00  Sok. Dolní Žandov 

So  15.8.  17,00  FK Dobříč 1940                        

So  29.8.  16,00  Fotbal Jevišovice 

So   5.9.  16,30  FC Nový Hr. Králové

So  12.9.  16,00  Baník Osek 

So  19.9.  15,00  Sokol Soběkury 

Po 28.9.  16,00  FK Nepomuk |Plzeň-jih|

 

Termíny 2019

 

St             8.5.      15,00     FC Slavoj Žirovnice

So            25.5.     17,00     TJ Kly 

So             1.6.      16,30     SK Labský Kostelec

Pá             7.6.      18,00     TJ Baník Stříbro

So             8.6.      17,00     SK Zásada (Jablonec)

Ne            9.6.      16,00     TJ Slavoj Stod u Plzně

So           15.6.      16,00     FK TRAFO Hadačka  (Plzeň)

Ne          16.6.      16,30     TJ Malše Roudné (Č. Budějovice)

So           22.6.      16,00     SK Blaník Načeradec (Vlašim)

Ne          23.6.      16,30     TJ SK Zvole (Zábřeh na Moravě)

So           29.6.      16,00     FK Týnec nad Labem (Kolín)

Ne          30.6.      14,00     TJ Krásný Dvůr (Louny)

So             6.7.      14,00     TJ AFK Bratčice (Čáslav)

Ne            7.7.      15,00     TJ Sokol Měčín (Klatovy)

So           13.7.      15,00     TJ Sokol Nedakonice (Uh. Hrad.)

So           20.7.      17,00     TJ Sokol Čížová (Písek)

So           27.7.      16,00     TJ Husinec (Prachatice)

So             3.8.      10,30     1. FC Spořice (Chomutov)

So           10.8.      16,00     TJ Nové Hrady (Č. Budějovice)

So           17.8.      17,00     TJ Sokol Pačejov (Horažďovice)

Pá           23.8.      16,30     MFK Kravaře (Opava)

So           31.8.      17,00     SK Nemošice (Pardubice)

So             7.9.      15,30     1. FK Družst. Nikolčice (Břeclav)

So           14.9.      16,00     SK Dubí (Teplice)

 

 

 

Termínová listina – 2018

So 16.6.  17,00   FK Nová Role (Karlovy Vary)

Ne 17.6.  13,00  SK Červený Kůň Tábor (stad. Míru)

So 23.6.  15,00   TJ Chlumec (Ústí n. L.)

So 30.6.  17,00   Sok. Drnovice (Blansko)

So  7.7.   14,00   SK Horní Ves (Pelhřimov)

So 14.7.  17,00   TJ Sokol Ctiněves (Roudnice n/L)

So 21.7.  15,00   SK FC Koclířov (Svitavy)

So 28.7.  15,30   TJ Start Dešenice (Nýrsko)

So  4.8.   17,00   SK Pavlíkov (Rakovník)

So 11.8.  17,30   FK Junior Strakonice

So 18.8.  17,00   TJ Sokol Velké Opatovice (Blansko)

Ne 19.8.  14,30   FK Loučeň (Nymburk)

Pá 31.8.  17,30   Sokol Dolní Beřkovice (Mělník)

So  1.9.   15,00   Sokol Puklice (Jihlava)

So   8.9.  16,00   Sigma Lutín (Olomouc)

Ne  9.9.   19,00  Žiar nad Hronom (utkání SR - ČR internacionálů)

Panely

panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.